PC Hocası'ndan ilk sistem geldi! İkinci sistem yükleniyor...

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
kral durmuyor ya 2 sistem birde biri kesin giriş seviye olur diye düşünüyorum

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Koskoca pchocası topluluğu olarak sistemlere giriş filan demesek her segment için kendi terimlerimizi belirlesek nasıl olur. Pc hocası için yine bir ilki yapmak olmuş olur diye düşünüyorum. @OceanLaB

Mesela işte bu hafta bir adet "base" sistem bir adette "strong" sistem gelecek gibi.

Artooooooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Koskoca pchocası topluluğu olarak sistemlere giriş filan demesek her segment için kendi terimlerimizi belirlesek nasıl olur. Pc hocası için yine bir ilki yapmak olmuş olur diye düşünüyorum. @OceanLaB

Mesela işte bu hafta bir adet "base" sistem bir adette "strong" sistem gelecek gibi.
Base sisteme neden giriş denmesi sizi rahatsız etti?

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Evet, neden yani gerekçenizi merak ettim. ‘’Base’’ zaten giriş seviyeyi nitelemiyor.

Hocam bazı şeyleri anlamakta olduğu gibi okumakta sıkıntınız var galiba ,orada mesela demişim pchocasının kendi terimi olsa nasıl olur dedim. İsterse giriş seviyesine senin ismini verelim, yok yada senin ismin en extrem sistemler , senle nitelensin. Biraz okuduğunu anla saçma caçma yok rahatsızlık filan sorular sorma.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Beyler yarın GİST e gelen varmı bi buluşalım gelenler varsa PCH de geliyormuş zaten.
GIST'in sitesinde göremedim. Açık olan gist konusuna da birşey yazmadılar. Ben sabah odayım.

Artooooooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam bazı şeyleri anlamakta olduğu gibi okumakta sıkıntınız var galiba ,orada mesela demişim pchocasının kendi terimi olsa nasıl olur dedim. İsterse giriş seviyesine senin ismini verelim, yok yada senin ismin en extrem sistemler , senle nitelensin. Biraz okuduğunu anla saçma caçma yok rahatsızlık filan sorular sorma.
Base demek, strong demek özel bir terim mi? Kendin diyorsun seviyesi belli olsun sonra özel isim olsun diyosun bir de bana okuduğunu anlamıyosum bilmem ne diyosun *** sultanı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri