PC Hocası'ndan ilk sistem geldi! İkinci sistem yükleniyor...

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
tabiki dediğiniz gibi daha iyisi gelir mantıgıyla devam edersek hiç alamayız fakat bundan sonra gelicek kasanın bundan iyi olacağını düşünmekteyim risk alacağım
İlk alanlardan biri benim 2 kere ödemeyi kabul etmedi sonradan açıldı galiba ödemeler şimdi almaktan vazgeçtim haftasonu gelecek sistemi bekleyeceğim galiba

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
İlk alanlardan biri benim 2 kere ödemeyi kabul etmedi sonradan açıldı galiba ödemeler şimdi almaktan vazgeçtim haftasonu gelecek sistemi bekleyeceğim galiba
hafta sonu gelicek sistem başlangıç - orta segment sistem olacak performansı daha düşük olacaktır

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Siz bilirsiniz ama bu hafta çıkacak sistemin performansı bundan daha kötü olacak.
hocam ilk öncelikle diyen arkadaşa katılmaktayım haftasonu çıkıcak kasa bu sistemden daha kötü olucaktır fakat sonuç olarak daha az bir fiyata sahip olucak ben 1 ay içinde bu fiyat bandında daha iyi bir kasa çıkaracağını düşünüyorum taner hocamın o yüzden parayı elimde tutacağım size de öneririm

fbane

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Beni çok sarmadı açıkçası. Kötü sistem değil ama acelesi olmayanlar bekleyebilir bence.

Talhay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
@OceanLaB rx 6700 sistemi sipariş ettim ama aklımda bir soru var, ortalama kaç günde gelir ?

onkuans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sinerji ortalama 2 iş günü içerisinde hazır ediyor sistemleri ve kargoluyor.
Hocam ben ilk defa bilgisayar alacağım için sizin sistemi bekledim sipariş de ettim ama yemin ediyorum kasa ne kalite olarak nede görüntü olarak hiç içime sinmedi ne öneriyorsun veya böyle idare eder mi ki acaba

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sinerji ortalama 2 iş günü içerisinde hazır ediyor sistemleri ve kargoluyor.
İyi gecelerrrr bize biraz ipucu vermeniz mümkün mü haftasonu çıkacak sistem hakkında mesela apu mu yoksa rx6600 gibi fp bir kart mı kullanacaksınız ilk çıkan sistem hakkında güzel ipucuları almıştık aynısını bu sistem içinde bekliyoruz :) :) @OceanLaB

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri