PC Hocası'ndan ilk sistem geldi! İkinci sistem yükleniyor...

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
abi herşey iyi hoş da r5 5500 ne ya

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Nvidia ekran kartı olmadıktan sonra neyleyim ben bu sistemi :cry:

Alan, alacak olan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar. :)

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
arkadaşlar şuan almak ve almamak arasında gerçekten çok fazla kaldım sistemin gideri olsada kasayı beğenemedim açık konuşmak gerekirse işlemcide hayallerimi kırdı biraz daha beklemek daha mı doğru olur.. yardımcı olun bana

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
arkadaşlar şuan almak ve almamak arasında gerçekten çok fazla kaldım sistemin gideri olsada kasayı beğenemedim açık konuşmak gerekirse işlemcide hayallerimi kırdı biraz daha beklemek daha mı doğru olur.. yardımcı olun bana
+1 bende öyleyim şuan ryzen 5 5600 gibi bir şey bekliyordum yorumları görünce bi tuhaf oldum şimdi

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
+1 bende öyleyim şuan ryzen 5 5600 gibi bir şey bekliyordum yorumları görünce bi tuhaf oldum şimdi
direk alıcaktım şuan baya arada kaldım işlemci ve direk kasanın kendisi biraz hayal kırıcı oluyor sanırsam bir süre daha bekliyeceğim

lubbock

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
direk alıcaktım şuan baya arada kaldım işlemci ve direk kasanın kendisi biraz hayal kırıcı oluyor sanırsam bir süre daha bekliyeceğim
işlemci bir yana anakart pcie 3.0 omrunu doldurmus ileride islemci upgrade etmek istesen anakartta da degisim sart kasa desen hic icime sinmedi ben de alacaktim ama almamaya karar verdim beklentilerimi karsilamadi genel olarak

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
işlemci bir yana anakart pcie 3.0 omrunu doldurmus ileride islemci upgrade etmek istesen anakartta da degisim sart kasa desen hic icime sinmedi ben de alacaktim ama almamaya karar verdim beklentilerimi karsilamadi genel olarak
tamamen size katılmaktayım kasa gördüğüm kadarıyla kimsenin beklediği kadar iyi değil

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
ne beklentisi bekliyordunuzda adam hiç çıkarmıyada bilirdi ?

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ben alır geçerdim , bu fiyata bu performansta sistem varsa benim bilmediğim , orası ayrı.

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Ben alır geçerdim , bu fiyata bu performansta sistem varsa benim bilmediğim , orası ayrı.
hocam bu fiyata zaten daha iyisi yoktur suan hazır kasa yapan düzgün kimse yok neredeyse saygı değer taner hocam dışında fakat yakında bundan daha iyi bir kasa yapıcaklarını düşünüyorum

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
hocam bu nasıl bir kafa yapısı ? bir önceki sistem gibi birşey çıkar diye umuyorduk sadece
agam f/p mi fiyat performans zaten fp sistemlerde hep sende durucak diye birşey yok ilerde bütçe toplayıp parça değiştirsin eski parçayı 2. el olarak satılığa çıkarırsın bu iş böyle devam eder

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
hocam bu fiyata zaten daha iyisi yoktur suan hazır kasa yapan düzgün kimse yok neredeyse saygı değer taner hocam dışında fakat yakında bundan daha iyi bir kasa yapıcaklarını düşünüyorum
Tabiki yaparlar ama her zaman diyorum , en iyisini beklerseniz sistem alamazsınız.

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Tabiki yaparlar ama her zaman diyorum , en iyisini beklerseniz sistem alamazsınız.
tabiki dediğiniz gibi daha iyisi gelir mantıgıyla devam edersek hiç alamayız fakat bundan sonra gelicek kasanın bundan iyi olacağını düşünmekteyim risk alacağım

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
tabiki dediğiniz gibi daha iyisi gelir mantıgıyla devam edersek hiç alamayız fakat bundan sonra gelicek kasanın bundan iyi olacağını düşünmekteyim risk alacağım
Siz bilirsiniz ama bu hafta çıkacak sistemin performansı bundan daha kötü olacak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri