PC Hocasının toplamış oldugu pc

Ekrem Yardımcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
beyler pc hocasının 2100 lira değerinde yapmış oldugu pc nin hazır halini biri atabilir mi fiyat arttı ama gerçekten güzel pc ben toplamaya çalıştım ama aradıgım isimlere göre farklı bileşenler cıkıyor

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekrem Yardımcı' Alıntı:
beyler pc hocasının 2100 lira değerinde yapmış oldugu pc nin hazır halini biri atabilir mi fiyat arttı ama gerçekten güzel pc ben toplamaya çalıştım ama aradıgım isimlere göre farklı bileşenler cıkıyor

Sistemin toplanmış hali bu [font=Roboto, arial, sans-serif]https://goo.gl/r6NgbH[/font]
Fakat fiyatlar artmış durumda.

KS

Ekrem Yardımcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Ekrem Yardımcı' Alıntı:

Sistemin toplanmış hali bu [font=Roboto, arial, sans-serif]https://goo.gl/r6NgbH[/font]
Fakat fiyatlar artmış durumda.

bunun üzerine almamı tavisye ettigin bişey var mı dır

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[attachment=116]

Bu sistemde aynı markalar üzerinde daha iyi parçalar koydum %50 daha fazla performans verir eğer belirli bir tam bütçe verirsen tekrardan düzenleme yapabilirim.

Ekli dosyalar

• pctoplama.jpg
    pctoplama.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 38
KS

Ekrem Yardımcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Bu sistemde aynı markalar üzerinde daha iyi parçalar koydum %50 daha fazla performans verir eğer belirli bir tam bütçe verirsen tekrardan düzenleme yapabilirim.

en fazla 2800 olur zten bütçem ama gerçekten oyun performansı açısından iyimidir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri