Pc kablolu internet sorunu

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Arkadaşlar merhaba yeni sistem aldım kablosuz ağ kartı olmadığı için ethernet kablosu ile bağlanmak istiyorum ama bağlanılmıyor internet olmadığı için sürücü de guncelleyemiyorum nasıl halledebilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221005-160711_Gallery.jpg
    Screenshot_20221005-160711_Gallery.jpg
    607.3 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_20221005-160717_Gallery.jpg
    Screenshot_20221005-160717_Gallery.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_20221005-160949_Gallery.jpg
    Screenshot_20221005-160949_Gallery.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 7

Yunusca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Benim Başıma böyle durum gelmişti. Başka bir bilgisayardan kuracağım bilgisayarın Ethernet driverını indirip USB ile kurulum yapmıştım. Sizde benim yaptığım gibi yapabilirsiniz.

KS

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Benim Başıma böyle durum gelmişti. Başka bir bilgisayardan kuracağım bilgisayarın Ethernet driverını indirip USB ile kurulum yapmıştım. Sizde benim yaptığım gibi yapabilirsiniz.
Tam olarak nasıl yapabilirim hocam ayrıntılı yazabilirmisiniz

Yunusca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Resimdeki bilgisayarın anakartından ya da harici bir ethernet kartınız var ise onun marka modelini öğrenip başka internet bağlantılı bilgisayardan ethernet driverı indirip indirdikten sonra USB atıp resimdeki bilgisayara takıp driverı kurmalısın. diğer driverlar eğer işletim sistemi windows 10 ve üstü ise windows güncellemelerden yapabilirsin.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Telefonundan internet paylaşımını aç ve ardından USB internet bağlantısı seçeneğini aktif hale getir. Bu işlemleri yapmadan hemen önce telefonu bilgisayara bağlamayı unutma. Normal şartlarda bu şekilde internete bağlanabilirsiniz. Eğer bağlantıda yine sorun yaşarsanız anakart'ın marka modelini yazın. İlgili driver burdan paylaşılır.

KS

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Resimdeki bilgisayarın anakartından ya da harici bir ethernet kartınız var ise onun marka modelini öğrenip başka internet bağlantılı bilgisayardan ethernet driverı indirip indirdikten sonra USB atıp resimdeki bilgisayara takıp driverı kurmalısın. diğer driverlar eğer işletim sistemi windows 10 ve üstü ise windows güncellemelerden yapabilirsin.
Teşekkür ederim hocam işe yaradı

KS

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Selamlar,
Telefonundan internet paylaşımını aç ve ardından USB internet bağlantısı seçeneğini aktif hale getir. Bu işlemleri yapmadan hemen önce telefonu bilgisayara bağlamayı unutma. Normal şartlarda bu şekilde internete bağlanabilirsiniz. Eğer bağlantıda yine sorun yaşarsanız anakart'ın marka modelini yazın. İlgili driver burdan paylaşılır.
Teşekkür ederim çözdüm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri