PC Kendi̇ni̇ Resetli̇yor Çözüm Bulamiyorum

refik ünal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar şuan bu şekilde bir sorunla karşı karşıyayım öncedende yaşıyordum bir çok şey yaptım psu ekran kartını değiştirip denedim en son format atmıştım yaklaşık 1 1 buçuk aydır sorun yaşamıyordum şimdi tekrar başladı her oyunda yükleme ekranında pc kendini resetliyor ve sebebini bilmiyorum
Anakart : GİGABYTE a320 s2h
Ram: pny 8x2 16 gb ram
İşlemci: Ryzen 5 5500
Ekran kartı : sapphire Nitro + RX 6650xt 8 gb
Psu : FSP 650W 80+
CPU soğurucu: snowman t5
Not: bios güncel diğer sürücüler güncel oyunlarda işlemci Max 56 58 derece ekran kartı Max 61 derecelere ulaşıyor.
Not: Furmark ve occt testlerinde 15 dklık test sonucunda sorun çıkmadı.
BİLGİSİ OLAN BU SORUNU ÖNCEDEN YAŞAYAN VARSA AYDINLATABİLİR Mİ CİDDEN ÇOK SIKILDIM ARTIK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
🙏

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Genellik ile RAM'lerde arıza olabilir, birbirleriyle veya ana kart ile uyumsuzluk vb olabilir, RAM'lerin ve slotlarının temizliğe ihtiyacı olabilir veya yerlerinden oynamış olabilir. Tek tek çıkartıp deneyin.

KS

refik ünal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Genellik ile RAM'lerde arıza olabilir, birbirleriyle veya ana kart ile uyumsuzluk vb olabilir, RAM'lerin ve slotlarının temizliğe ihtiyacı olabilir veya yerlerinden oynamış olabilir. Tek tek çıkartıp deneyin.
Hocam yaptım dediğinizi ama sorun hala devam ediyor memtest testinde de sorun bulmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri