PC Kime Monte Ettirebilirim

laVine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamlar internetten kendim parça topladım ama monte etmeyi tam olarak bilmiyorum kime yaptırabilirim vatan bilgisayara vs sorduğumda parçalar burdan alınmadıysa monte edemiyoruz dendi
bursa osmangazi de oturuyorum

adrdadsanklc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Kanka kimseye değil kendin toplamanı öneririm topladıktan sonra bu işlemleri yap sonrasında dilediğin gibi kullan hayırlı uğurlu olsun eğer yine de yapamam edemem diyorsan babanın annen tanıdığı birisi varsa onlardan rica edebilirsin.

KS

laVine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kanka kimseye değil kendin toplamanı öneririm topladıktan sonra bu işlemleri yap sonrasında dilediğin gibi kullan hayırlı uğurlu olsun eğer yine de yapamam edemem diyorsan babanın annen tanıdığı birisi varsa onlardan rica edebilirsin.
knk şeyden biraz tereddüt ediyorum kablolama vs anakarta takılacak kablolar güç kaynağı bide sıvı soğutucu alcam

ama çoğu kişi senin dediğin gibi diyor videoyu izleyerek yapabileceğimi düşünüyorum çünkü çok alakasız değilim pc parçalarıyla teşekkürler cevabın için

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,265
Bursa da ikamet ettiğiniz için yerinde montaj desteği veremiyorum ama uzaktan online ile gerekli tüm ayrıntıyı ince ince anlatırım istersen yapmışligim var çünkü

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
knk şeyden biraz tereddüt ediyorum kablolama vs anakarta takılacak kablolar güç kaynağı bide sıvı soğutucu alcam

ama çoğu kişi senin dediğin gibi diyor videoyu izleyerek yapabileceğimi düşünüyorum çünkü çok alakasız değilim pc parçalarıyla teşekkürler cevabın için
Eğer Kendine Çok Güvenmiyorsan Bilgisayarcıların Çoğu Yapıyor Diye Biliyorum. Bilgisayarın Montajı Yapılırken Yanında Dur Sorun Çıkmasın

adrdadsanklc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Kanka sana şöyle söyleyeyim kendine korkarsan hiç bir şey yapamazsın bende korkuyordum ilk aldığımda 2 sene sonra alıştım artık kendim hallediyorum evet parçalar pahalı bir şey olursa kötü olur ama kanka bir şeyi yapmadan öğrenemezsin vallaha Allah bozmayı nasip etmesinde en azından kendin yap kendin boz eğer kablolama konusunda bir hata yaparım diye korkuyorsan yardımcı oluruz forumda anakartın kutusunun içinde yazar zaten video izleyerek de daha iyi anlarsın rahatça yaparsın sana güveniyorum kankam topla gel şu kasayı hadi bakalım Allah yardımcın olsun krall <3 :D

adrdadsanklc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Kanka sana şöyle söyleyeyim kendine korkarsan hiç bir şey yapamazsın bende korkuyordum ilk aldığımda 2 sene sonra alıştım artık kendim hallediyorum evet parçalar pahalı bir şey olursa kötü olur ama kanka bir şeyi yapmadan öğrenemezsin vallaha Allah bozmayı nasip etmesinde en azından kendin yap kendin boz eğer kablolama konusunda bir hata yaparım diye korkuyorsan yardımcı oluruz forumda anakartın kutusunun içinde yazar zaten video izleyerek de daha iyi anlarsın rahatça yaparsın sana güveniyorum kankam topla gel şu kasayı hadi bakalım Allah yardımcın olsun krall <3 :D
youtube.com/watch?v=1y-LXjzxMD0 buyur knk yardımcı olur bu video sana

adrdadsanklc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

ne yaptın kanka topladın mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri