Pc Kolik indirimleri - Kasa-Ram-Monitör

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Teşekkürler paylaşım için. Kasa çok hoş duruyor keşke benim olsa :D
Rica ederim dostum :) Gerçekten çok şık kasa , şıklığından ziyade iç hacmi , hava akışı tozlanmaması kolay kolay, çok iyi özellikler. 1000TL bandında şu an genel değerlendirmede en iyi kasadır açık ara.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Kasa 3 tane 120m fanla geliyor. Bunların hepsi öne takılıp arkaya bitane 140mm takılırsa bal dök yala olur.

edit: kontrol ettim arkaya sadece 120mm takılıyormuş . Üst radyatör desteği 240mm/280mm

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Rica ederim dostum :) Gerçekten çok şık kasa , şıklığından ziyade iç hacmi , hava akışı tozlanmaması kolay kolay, çok iyi özellikler. 1000TL bandında şu an genel değerlendirmede en iyi kasadır açık ara.
Reis

XPG PRIME ARGB MAINBOARD KABLOSU bu nasıl iyi mi​

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Monitör çok iyi fiyattaymış orayı beğendim en çok. Kasada F/P oranı olarak iyidir 1500 TL bütçeye kadar alınabilir ki 999 TL fiyata çok iyi. XPG Invader kasasını bilen varsa onunla benzer kalitede bir kasadır, tavsiye ederim.

Paylaşım için teşekkürler...

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Monitoru 3 defa almaya calistim siparisiniz hep beklemede diyor, urun alabilen var mi burdan neyi yanlis yapiyorum acaba

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Hallettim, ilk iki siparisim karttan cekilmemis ilki banka kartiydi ikincide limit yetmedi ucuncude suan provizyonda gorunuyor, sanirim onay bekliyor bakalim , monitor cok uygun gibi hayirlisi artik, tesekkurler arkadaslar

Samet_2208

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hallettim, ilk iki siparisim karttan cekilmemis ilki banka kartiydi ikincide limit yetmedi ucuncude suan provizyonda gorunuyor, sanirim onay bekliyor bakalim , monitor cok uygun gibi hayirlisi artik, tesekkurler arkadaslar
Bende sipariş verdim. Beklemede diyor şuan da.Mobil bankacılıktan baktığımda açık provizyonda gözüküyor . Bi yanlışlık var mı acaba?

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri