Soru PC Kolik

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Yarın akşam paramı denkleştirip tron pcyi satın alacağım lakin çok sorun yaşayan gördüm gerek kargolamada gerek sistemin kendisinde. Yakın zaman içinde sorun yaşayan oldu mu acaba? Endişelenmem gereken bir durum var mı?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Yarın akşam paramı denkleştirip tron pcyi satın alacağım lakin çok sorun yaşayan gördüm gerek kargolamada gerek sistemin kendisinde. Yakın zaman içinde sorun yaşayan oldu mu acaba? Endişelenmem gereken bir durum var mı?
Sistemin linkini ata bilir misin?

duranus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Herhangi bir sorun yaşamadım. Paketleme gayet iyiydi sarıp sarmalamışlar güzelce.

KS

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Herhangi bir sorun yaşamadım. Paketleme gayet iyiydi sarıp sarmalamışlar güzelce.
teşekkür ederim bi yandan heyecan bir yandan gerginlik var en son 4 sene önce 570li bilgisayar toplamıştım bu farklı bir boyut olacak

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sistemin kendisinde sorun yaşayanı nerede gördünüz ?

KS

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Sistemin kendisinde sorun yaşayanı nerede gördünüz ?
youtube videosunun altına yorum atmıştı birisi bu şekilde
1678294891700.png

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
youtube videosunun altına yorum atmıştı birisi bu şekildeEkli dosyayı görüntüle 16502
Kötü olmuş bu arkadaş için üzüldüm ama bu her firmada her sistemde olabilecek bir olay ve sistemi çıkartan kişi ile gram alakası yok. Sistemi alan bir çok kişide de sorun çıkmadı ama sorun çıkmama durumunu paylaşmıyorlar doğal olarak.

KS

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Güzel sistem hayırlı olsun
teşekkür ederim umarım herkese nasip olur

Kötü olmuş bu arkadaş için üzüldüm ama bu her firmada her sistemde olabilecek bir olay ve sistemi çıkartan kişi ile gram alakası yok. Sistemi alan bir çok kişide de sorun çıkmadı ama sorun çıkmama durumunu paylaşmıyorlar doğal olarak.
haklısınız hocam benimki sadece heyecanın da getirdiği gerginlik

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri