Pc Montajını kendim yapsam sorun olur mu ?

comolokko31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Elimde bilgisayar parçaları mevcut ve montajını yapmam gerek ama hiçbir bilgim yok montaj için 200 tl istiyorlar kendim yapsam herhangi bir sorun olur mu? ne yapmalıyım?

AVCIMACERA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Elimde bilgisayar parçaları mevcut ve montajını yapmam gerek ama hiçbir bilgim yok montaj için 200 tl istiyorlar kendim yapsam herhangi bir sorun olur mu? ne yapmalıyım?
Nasıl yapılacağını araştır. Önemli şeyler var bunları bilmeden yapmak sorun çıkarabilir nasıl yapılacağını gösteren bir video atarlarsa iyi olur.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
Eğer aceleci davranmazsan, önce videoları detaylıca izleyip ardından sakince yaparsan sorun yaşamak için sebebin olmaz. Ama eğer elin bu işlere yatkın değilse ve ezbere hareket etmek istersen hata yapabilirsin.

YouTube'da çok detaylı videolar mevcut. Baştan sona ne yapman gerektiği tek tek anlatılıyor.
Önce videoları izlemeni tavsiye ederim. Muhtemelen 2 video izlesen bile yeterli olur.
Ardından fotoğraflar paylaşırsan buradaki üyeler de sana yardımcı olacaktır.

Checo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben video izleye izleye kendim yaptım sorunsuz kullanıyorum

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aşağıdaki rehberlerden birini izleyip adım adım yapabilirsiniz. Sorun çıkmaz sadece düzgünce korkmadan yapın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri