PC Sıfırlama

PCi reis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar Disney+ hesabı var fakat şifresini unuttum. Bilgisayarıda sıfırlayacam fakat bu Disney uygulanasınada birşey olmasın istiyorum. Windows 11 yüklü

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Disney şifresi ile pc sıfırlamanın alakasını anlayamadım. Sonuçta pc yi baştan kurup disneyi tekrar yükleyebilirsiniz ama her halükarda şifreyi hatırlamanız gerekecek...

KS

PCi reis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Disney şifresi ile pc sıfırlamanın alakasını anlayamadım. Sonuçta pc yi baştan kurup disneyi tekrar yükleyebilirsiniz ama her halükarda şifreyi hatırlamanız gerekecek...
Bilgisayarı sıfırlayacam fakat Disney uygulamasının verilerine birşey olmaması gerek. Şuan disney uygulamada oturum zaten açık ama sıfırlarsam şifreyle tekrar giriş yapmam gerekecek

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Bilgisayarı sıfırlayacam fakat Disney uygulamasının verilerine birşey olmaması gerek. Şuan disney uygulamada oturum zaten açık ama sıfırlarsam şifreyle tekrar giriş yapmam gerekecek

Pc reset kısmında öyle bir seçenek yok, ya tamamen sıfırlıyorsunuz ya da kişisel dosyaları tutup gerisini siliyor.

Pc de ayrı bir kullanıcı açmak işinizi çözmüyor mu?

KS

PCi reis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Pc reset kısmında öyle bir seçenek yok, ya tamamen sıfırlıyorsunuz ya da kişisel dosyaları tutup gerisini siliyor.

Pc de ayrı bir kullanıcı açmak işinizi çözmüyor mu?
Maleseff işimi çözmüyor. Yine de teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri