Pc Tavsiyesi!!

Erkut Yüksel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Aşağıdaki Sistemi almak istiyorum oyun ve günlük işler için düşünüyorum eklemem gereken yada sizin önerileriniz var ise yazabilirsiniz.

[font=Roboto, sans-serif]İşlemci[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Intel Kaby Lake Core i5 7500 3.4GHz 6MB Cache LGA 1151 İşlemci [/font]
[font=Roboto, sans-serif]Anakart[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Asus B250H GAMING Intel B250 DDR4 Soket 1151 HDMI DVI M.2 USB 3.0 ATX [/font]
[font=Roboto, sans-serif]Bellek[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Team DDR4 8GB 2400MHz T-Force Vulcan Gaming Soğutuculu Ram Bellek (TM4TVUL240081RD)[/font]
[font=Roboto, sans-serif]Ekran Kartı[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı (50IQH8DVN6EC)[/font]
[font=Roboto, sans-serif]HDD[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 210MB/s 64MB Cache Sata3 Masaüstü Disk ST1000DM010[/font]
[font=Roboto, sans-serif]İşlemci Soğutucu[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Aerocool Verkho4 12cm Fan, 4 Adet Isı Borusu, 4pin PWM Intel/AMD İşlemci Soğutucusu (AE-CC-VERKHO4)[/font]
[font=Roboto, sans-serif]Kasa[/font][font=Roboto, sans-serif]1 x Aerocool DS230 600W 80+ Bronze Led Efektli PWM Fan Kontrolcülü, 7 Adet ayarlanabilir Ledli, Ses Yalıtımlı USB 3.0 Oyuncu Kasası[/font]
[font=Roboto, sans-serif]3800 civarı toplam[/font]

KS

Erkut Yüksel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Peki hiç Amd işlemci kullanmadım yani bazıları bulaşma amd diyor bazıları iyidir diyor açıkçası çok kararsız kaldım. Hem oyun hem günlük işler için kullanacam

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Öyle diyenlere bakmayın siz hocam en çok satılan işlemcilerde gelir Amd Ryzenler hem fiyat performans hemde isi değerleri bakımından gayet güzel işlemci :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Yeni AMD işlemciler F/P ürünleri INTEL Testlerde çoğu işlemciden önde ama çok üstün fark yok fiyatıda göz önüne alırsanız tercih etmemek saçma olur AMD iyi iş çıkardı RYZEN ile ben INTEL ciyim ilk PC 'im dahil tüm kullandığım şahsi Bilgisayarlarım INTEL ve NVIDIA odaklıydı bu yüzden ben biraz FANBOY :D 'um bu yüzden başka bir platform kullanmam. :D ama bu AMD 'nin iyi olduğu gerçeğini değiştirmez toplayın bir RYZEN sistem kafanız ve cüzdanınız rahat olsun....

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Yeni AMD işlemciler F/P ürünleri INTEL Testlerde çoğu işlemciden önde ama çok üstün fark yok fiyatıda göz önüne alırsanız tercih etmemek saçma olur AMD iyi iş çıkardı RYZEN ile ben INTEL ciyim ilk PC 'im dahil tüm kullandığım şahsi Bilgisayarlarım INTEL ve NVIDIA odaklıydı bu yüzden ben biraz FANBOY :D 'um bu yüzden başka bir platform kullanmam. :D ama bu AMD 'nin iyi olduğu gerçeğini değiştirmez toplayın bir RYZEN sistem kafanız ve cüzdanınız rahat olsun....

Hocam fanboyluk bende Asus ta var Asus <3

KS

Erkut Yüksel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O zaman Hemen Şimdi Topluyorum kafama yattı söyledikleriniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri