PC Toplama Sihirbazı Artık Aktif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,063
Merhaba değerli arkadaşlar,

PC Toplama Sihirbazını nihayetinde aktif olarak kullanıma açtık. Şuanda v.1.0 olarak yayında 1.5'e kadar yükselteceğiz. İlk etap için geliştirmeler tamamlandığından dolayı kullanıma açtık. Siz de talep, istek veya görüşlerinizi bildirirseniz seviniriz :)

[font=helvetica, arial, sans-serif]❱❱  [/font]

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
elinize sağlık ta bu sihirbazda dur kendime gore bi pc toplayım dedim ucuzundan sonra
icatları gordukçe 5 binin altında toplayamadım 3 kez baştan farklı farklı yaptım ama yine aynı toplayamayacağım pc nin donanımlarını seçip oylece bakıp anca hayal kuruyorum :D

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,063
smart38' Alıntı:
elinize sağlık ta bu sihirbazda dur kendime gore bi pc toplayım dedim ucuzundan sonra
icatları gordukçe 5 binin altında toplayamadım 3 kez baştan farklı farklı yaptım ama yine aynı toplayamayacağım pc nin donanımlarını seçip oylece bakıp anca hayal kuruyorum :D

E tabii, gamer bilgisayar topluyorsunuz gidip Celeron işlemci koymak saçma olurdu yani :D

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
smart38' Alıntı:

E tabii, gamer bilgisayar topluyorsunuz gidip Celeron işlemci koymak saçma olurdu yani :D

4750 tl ye topladım

Ekli dosyalar

• PC Toplama Sihirbazı - PC Hocası.pdf
    56.2 KB · Görüntüleme: 197

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Hocam elinize sağlık :)
Biraz eleştiri yapayım ki çok daha iyi olsun.
şöyle bi baktım daha baya eklenmesi gereken parçalar var. Ayrıca seçilen parçaya gore uyumsuz olanlar sönük görünse seçilemese daha iyi. Anakartlarda 2600 3100 vs gibi yazmıyor 3400(OC) yazısını görmek insanı mutlu ediyor :D
Başlangıç için gayet güzel tabiki de gelişir :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,063
Rurouni' Alıntı:
Hocam elinize sağlık :)
Biraz eleştiri yapayım ki çok daha iyi olsun.
şöyle bi baktım daha baya eklenmesi gereken parçalar var. Ayrıca seçilen parçaya gore uyumsuz olanlar sönük görünse seçilemese daha iyi. Anakartlarda 2600 3100 vs gibi yazmıyor 3400(OC) yazısını görmek insanı mutlu ediyor :D
Başlangıç için gayet güzel tabiki de gelişir :)

Kesinlikle hergün neredeyse 70'e yakın parça ekleyerek devam edeceğiz ilk etap için daha fazla bekletmemek adına açtık eleştiri öneri ve fikirlere kesinlikle açığız. Uyumlu uyumsuz parça olayını da yapacağız ancak 1-2 hafta zaman gerekiyor onun için :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
kesinlikle basit bir şey değil sonuçta emeğinize yüreğinize sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri