PC TOPLAMA YARDIM

burakavsar94

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Krdeşim için 4-4.5k sadece kasa olacak şekilde güncel oyunları rahatça oynayabileceği bir sistem istiyorum. Yardımcı olsanız sevinirim :)

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e2-5-oyuncu-bilgisayari.html

Ekran kartını Galax 1660 Super olarak değiştirin ve bu sistemi satın alın.16 gb ram ve güncel ekran kartınız ile güncel oyunlarda sizi tatmin edecek fps değerlerine ulaşırsınız fiyat biraz bütçenizin üzerinde 4800 TL ama eğer uygun görmezseniz sistemi değiştirmeden(ekran kartını yükseltmeden) satın alın

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçenize uygun olan hazır sistemlerdir baktığımda uygun olarak ve gerçekten verimli olacağını düşündüğüm bu sistemdir.Biraz daha bütçenizi aşan sistemler var ama onları önermedim(5100civari)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Enes 'in önerdiği sistem 4.909 TL fiyata gayet iyi 1660 Super değişimi ile. Yok bütçeyi aşıyor derseniz 1650 Super haliyle kalabilir ama kartı bence GALAX model ile değiştirin 4.358 TL yapıyor. Alternatifi maalesef bu fiyatlara yok. Teknobiyotik 1650 Super kartını cidden uygun fiyata satıyor baktım biraz piyasaya.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
intel sistemler önermiyoruz şuan ryzen daha önce ve daha güçlü gözüküyor intel bir basamak ryzen gerisinde bu yüzden önerdiğiniz sistem pek iç açıcı değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri