Soru PC Toplamada Yardıma İhtiyacım Var

Furkannnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese merhaba, kendime sistem toplamak istiyorum ama ilk toplayışım olduğu için tecrübem yok. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Vatan Bilgisayar üzerinden pc oluşturma sihirbazından sistem hazırladım ama parçaların uyumluluğu hakkında tam emin olamadım. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Parçaların listesini ekledim ve sistemin fiyatı 15k tutuyor.
- Psu iyi mi ve sistem için yeterli mi?
- Parçalar birbiri ile uyumlu mu?
- Ekran kartı ve işlemci darboğaz yapamayacaktır diye düşünüyorum

Ve bana göre en önemli soru Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapılır mı? (Bazı sayfalarda okuduğum kadarıyla kötü deneyim yaşayan insanlar var.) Sizlerin, güvenilir ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin diye önerebileceğiniz başka siteler var mı?
Teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Herkese merhaba, kendime sistem toplamak istiyorum ama ilk toplayışım olduğu için tecrübem yok. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Vatan Bilgisayar üzerinden pc oluşturma sihirbazından sistem hazırladım ama parçaların uyumluluğu hakkında tam emin olamadım. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Parçaların listesini ekledim ve sistemin fiyatı 15k tutuyor.

Ve bana göre en önemli soru Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapılır mı? (Bazı sayfalarda okuduğum kadarıyla kötü deneyim yaşayan insanlar var.) Sizlerin, güvenilir ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin diye önerebileceğiniz başka siteler var mı?
Teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 20262
Ekli dosyayı görüntüle 20263
bu bütçede 3060 ti toplanır hemen linki atıyorum

tam bütçe sınırı nedir

ICARUS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hazır sistem alman daha mantıklı bu bütçeye arkadaşın dediği gibi 3060 3060ti lı sistem bulabilirsin.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
ssd 1tb yapılabilir psu da 650w yapılabilir ancak yakında pc hocası bomba sistem çıkarcak 13 15k bandında 3060ti 3070 bekleniyor bence onu bekle

KS

Furkannnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bu sistem hakkında ne dersiniz, alınır mı?
Parçalar hakkında yorumlarınız nelerdir?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,121

Teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 20262
Ekli dosyayı görüntüle 20263
Gigabyte b450 anakartlarda w1q secure boot sorunu var

Arkadaşlar bu sistem hakkında ne dersiniz, alınır mı?
Parçalar hakkında yorumlarınız nelerdir?
Pahalı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri