Yardım PC Yi Kurdum Ekrana Görüntü Gelmiyor

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Monitör çalışıyor gibi çünkü pc yi açınca bi açılıyo gibi oluyo sonra kapanıyo geri ben en başta işletim sistemi olmadığından dolayı böyle oluyor sanıyordum umarım da öyledir
anladım sistemi hazır aldıysanız eğer, içinde yüksek ihtimal işletim sistemi vardır. boot menüye girip windows boot manager olan diski seçin

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Aga Hepinize Çok Teşekkür Ederim Sizide Yordum Bende Çok Yoruldum Herşeyi Koydum Bi Kenara Yarın Bi Bilgisayar Cıya Gidip İşletim sistemini Hallettiririm Olduğum Şehire Yeni Geldim Nerdeyse Tanıdığım Bilgisayarcı Yok İşlerini İyi Yapıyorlarmı Onuda Bilmiyorum Dua Edinde İyi Biyere Denk Geliym Tekrardan Çok Teşekkür Ederim İyi Geceler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Aga Hepinize Çok Teşekkür Ederim Sizide Yordum Bende Çok Yoruldum Herşeyi Koydum Bi Kenara Yarın Bi Bilgisayar Cıya Gidip İşletim sistemini Hallettiririm Olduğum Şehire Yeni Geldim Nerdeyse Tanıdığım Bilgisayarcı Yok İşlerini İyi Yapıyorlarmı Onuda Bilmiyorum Dua Edinde İyi Biyere Denk Geliym Tekrardan Çok Teşekkür Ederim İyi Geceler
Sagolun umarım dediğiniz gibi olur ama en az 300 400 tl nizi alır gibi 8gb lik bir usb belleginiz var ise internet kafecide 50 100tl ye Windows 10 İSO attırıp evde biz yardım ederiz burdan sizde evde kurmuş olursunuz

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Önemli değil yalnız google maps'tan çevredeki bilgisayarcıların müşteri yorumlarına bak ve iyi olana gitmeni tavsiye ederim

Sagolun umarım dediğiniz gibi olur ama en az 300 400 tl nizi alır gibi 8gb lik bir usb belleginiz var ise internet kafecide 50 100tl ye Windows 10 İSO attırıp evde biz yardım ederiz burdan sizde evde kurmuş olursunuz
bu da olabilir seçim sizin iyi geceler diliyorum

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Baya eskiden kalma bi flash bellek vardı 16 gb lik eyer onu bulabilirsem dediğiniz gibi yaparım burdan hallederiz

Sizce Halledilebilirmi Burdan 300 , 400 Vermek Te İstemiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri