26.000-30.000 TL PC

darthvadər

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
7500f
Ekran Kartı
4060ti

iyi mi sizce arkadaşlar? yazın da ssd yükselteceğim.
Sizin tavsiyeleriniz var mı? (maks 30k)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
924

Ekli dosyalar

• 1714108558660.png
    1714108558660.png
    69.4 KB · Görüntüleme: 20
KS

darthvadər

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Tamam ne farkeder ikiside aynı fiyat biri 500gb biri 1tb. Yani eğer 2tb yapmayacaksan oradaki 1tb ile devam da edebilirsin.
haklısın tabii ama benim attigim sistem biraz daha içine siniyor ve yazın iyi bir ssd ile taçlandırmak istiyorum. biraz bütçeyle de kaynaklı bir durum.
25k ben vereceğim 5k pederden gelecek. yaza kadar 3-5k birikecek ve eksikleri tamamlayacağım.
benim sormak istediğim:
attığım sistem sence iyi mi, uzun süre götürür mü?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
924
haklısın tabii ama benim attigim sistem biraz daha içine siniyor ve yazın iyi bir ssd ile taçlandırmak istiyorum. biraz bütçeyle de kaynaklı bir durum.
25k ben vereceğim 5k pederden gelecek. yaza kadar 3-5k birikecek ve eksikleri tamamlayacağım.
benim sormak istediğim:
attığım sistem sence iyi mi, uzun süre götürür mü?
Sistem iyi ama benim attığımda içine sinmeyen nedir ? Neredeyse aynı fiyata 1tb ssd olacak, yaza kadar depolama sorunu yaşamazsın.

KS

darthvadər

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistem iyi ama benim attığımda içine sinmeyen nedir ? Neredeyse aynı fiyata 1tb ssd olacak, yaza kadar depolama sorunu yaşamazsın.
yaza kadar il dışında okulda olacağım için çok kullanma fırsatım olmayacak zaten maalesef. sadece olası aksi durumlar için bir kaç temel program kurup okula geri döneceğim. yazın da kyk veya çalıştığım zaman gelen para ile güzel bir ssd alırım diyorum.
ama özetle demek istediğim ben şu an için 30k'dan 1 lira fazla harcayamam. O yüzden böyle bir yola başvuruyorum...

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
924
yaza kadar il dışında okulda olacağım için çok kullanma fırsatım olmayacak zaten maalesef. sadece olası aksi durumlar için bir kaç temel program kurup okula geri döneceğim. yazın da kyk veya çalıştığım zaman gelen para ile güzel bir ssd alırım diyorum.
ama özetle demek istediğim ben şu an için 30k'dan 1 lira fazla harcayamam. O yüzden böyle bir yola başvuruyorum...
Anladım. 1TB değil 500gb seçerseniz attığım sistem 29.5k oluyor. Gene daha mantıklı kalıyor fakat size kalmış.

KS

darthvadər

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
şu an yoldayım, eve gittiğim zaman daha detaylı bakarım. teşekkürler...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri