Pcde Dualsense İçi̇n Dsx Uygulamasinin Hangi̇ Sürümü Alinmali??

Salo914

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Pc de oynamak için dualsense aldım, kablosuz adaptive triggersı düzgün kullanmak ve epic games-game pass gibi platformlarda da oynayabilmek için steamden DualsenseX uygulamasını satın alacağım. DLC si de var. DLC ne işe yarıyor onu da satın almam lazım mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,330
Pc de oynamak için dualsense aldım, kablosuz adaptive triggersı düzgün kullanmak ve epic games-game pass gibi platformlarda da oynayabilmek için steamden DualsenseX uygulamasını satın alacağım. DLC si de var. DLC ne işe yarıyor onu da satın almam lazım mı?
Bendede var dualsense ama kullanmıyorum öyle bir uygulama. Uygulamanın avantajları nedirki?

KS

Salo914

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bendede var dualsense ama kullanmıyorum öyle bir uygulama. Uygulamanın avantajları nedirki?
Hocam dualsense ile sadece steamden oynayabiliyorsunuz. Epic games, game pass gibi platformlardan oynayamıyorsunuz. Uygulama sisteme dualsenseimizi xbox kolu gibi gösteriyor ve oynayabilmemizi saglıuyor ayrıca kendisined ayrı ayrı oyunlar için modlar var. Ve en onemlisi adaptive triggersı kablosuz olarak kullanabiliyoruz.

ilkerix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
DS4 for windows uygulamasını kullanıyordum ben. dualsense i xbox controlleri gibi gösteriyor sistemde. Bir deneyin isterseniz.

KS

Salo914

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
DS4 for windows uygulamasını kullanıyordum ben. dualsense i xbox controlleri gibi gösteriyor sistemde. Bir deneyin isterseniz.
Adaptive triggersı falan kablosuz kullanabiliyor muyuz? Ve ayrıca dsx de oyunlar için ayrı ayrı modlar var ben o yüzden almayı düşünoyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri