PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Scuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
17-18 arası olma ihtimali var mı acaba ya. Eğer aşırı aşırı iyi olursa bakarız yine de bu sefer 144hz monitör almaya bütçem yetmiyor.

framitre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
umarım 15k civarında bişey olur da alırım ama tahminim 18k en az hadi hayırlısı

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
bir bilgi ben vereyim;
Rog 3080
İ7 12700kf

şu sistemde anlaşıldı. Fiyat olarak 3000₺ Ek olarak kasayı spec delta yaparsanız monitör hediye :)

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Selamlar dostlar,

Sözümüzü tuttuk ve 3. sistemi üst seviye yapacağımızı söylemiştim. Bugün görüşmeleri tamamladık. Bayram öncesi üst seviye bekleyenler için güzel bir sistem toplama ile karşınızda olacağım inşallah. Parça kalitesi olarak muazzam. Tam "al yakana as" mantığında hazırlandı.

Bu sefer Intel olmasını istiyorum. O yüzden NVIDIA - INTEL özelinde sistem gelebilir. Fiyatta kavga başladığı için, hangisi daha işimize gelirse o tarafa yönleneceğiz.

RTX 3060 beklemeyin. Üst segment olacağı için, o kartlara yaklaşmıyorum bu seviyede. Gelişmelerden bu konu altında sizleri bilgilendireceğim. Fiyat/Performans oranımız yine çok iyi olacak. Ancak piyasanın bilincinde hareket edelim lütfen. Ona göre beklentiler oluşsun.

Beklediğiniz bir konfig varsa, yorumlardan bana yazın..

• F/P Oranı Yüksek Sistem Hazırladıktan Sonra BEN :D

Ekli dosyayı görüntüle 2592
3070-70TI-3080 olursa çok tatlı olur.

Scuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu hafta içinde gelir mi sistem? Bayramdan önce diyordunuz

the doom enjoyer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selamlar dostlar,

Sözümüzü tuttuk ve 3. sistemi üst seviye yapacağımızı söylemiştim. Bugün görüşmeleri tamamladık. Bayram öncesi üst seviye bekleyenler için güzel bir sistem toplama ile karşınızda olacağım inşallah. Parça kalitesi olarak muazzam. Tam "al yakana as" mantığında hazırlandı.

Bu sefer Intel olmasını istiyorum. O yüzden NVIDIA - INTEL özelinde sistem gelebilir. Fiyatta kavga başladığı için, hangisi daha işimize gelirse o tarafa yönleneceğiz.

RTX 3060 beklemeyin. Üst segment olacağı için, o kartlara yaklaşmıyorum bu seviyede. Gelişmelerden bu konu altında sizleri bilgilendireceğim. Fiyat/Performans oranımız yine çok iyi olacak. Ancak piyasanın bilincinde hareket edelim lütfen. Ona göre beklentiler oluşsun.

Beklediğiniz bir konfig varsa, yorumlardan bana yazın..

• F/P Oranı Yüksek Sistem Hazırladıktan Sonra BEN :D

Ekli dosyayı görüntüle 2592
bi yandan sevinioyorum bi yandan da korkuyorum param yetmezse diye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri