17.000-20.000 TL PCH Aim Gençergaming 2 Haftadır Kargolama Yapmıyor

valandir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 7500F
Ekran Kartı
Rx6700
İyi günler. Pch aim sistemi çıktığı gün aldım, Kasım bitmeden, Aralık başında gelir belki diye. Hala kargolama yok. İletişime geçtiğinde ilk "en geç bu cuma" dediler. Şimdi de haftaya Çarşamba Perşembe kargoya verilir diyorlar. PC hocası gibi bir platformun ortak çıkardığı sistemde böyle aksamalar olması cidden üzücü. Taksitle aldım cihazı, neredeyse ikinci taksidi gelecek ama hala benim elime gelen bir şey yok. 2023 yılındayız.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
yoğunluk, eksik parça, gibi durumlar söz konusu haklısınız ama bunları da göz önünde bulundurun bazen böyle aksaklıklar yaşanabiliyor umarım en yakın zamanda gelir hocam hayırlı olsun tekrardan

KS

valandir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yoğunluk, eksik parça, gibi durumlar söz konusu haklısınız ama bunları da göz önünde bulundurun bazen böyle aksaklıklar yaşanabiliyor umarım en yakın zamanda gelir hocam hayırlı olsun tekrardan
Hocam ellerinde yeterince ürün yoksa ona göre aksiyon almaları lazım. Küçük firma desek şikayetlere bakıyorum aynı durum 1-2 sene önce de yaşanıyormuş. Yani hiç geliştirmemişler kendilerini. 2 eleman fazla çalıştırsalar çözülecek belki de. 25inde aldığım ürün diğer ayın 15inde gelecekse ne anladım ben bu alışverişten.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Hocam ellerinde yeterince ürün yoksa ona göre aksiyon almaları lazım. Küçük firma desek şikayetlere bakıyorum aynı durum 1-2 sene önce de yaşanıyormuş. Yani hiç geliştirmemişler kendilerini. 2 eleman fazla çalıştırsalar çözülecek belki de. 25inde aldığım ürün diğer ayın 15inde gelecekse ne anladım ben bu alışverişten.
haklısınız kesinllikle ona göre aksiyon alınması gerekiyor fakat durum böyle olunca beklemekten başka çare de kalmıyor haksız olduğunuz bir taraf yok ama dediğim gibi yapacak bir şeyde yok benim arkadaşım incehesapta operasyon müdürü mesela personel gelmiyor hasta oluyor vs vs bir çok sorun yaşıyorlar belkide biri size denk geldi umarım en kısa zamanda mağduriyetiniz gider

KS

valandir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
haklısınız kesinllikle ona göre aksiyon alınması gerekiyor fakat durum böyle olunca beklemekten başka çare de kalmıyor haksız olduğunuz bir taraf yok ama dediğim gibi yapacak bir şeyde yok benim arkadaşım incehesapta operasyon müdürü mesela personel gelmiyor hasta oluyor vs vs bir çok sorun yaşıyorlar belkide biri size denk geldi umarım en kısa zamanda mağduriyetiniz gider
Sistemin kampanyalı stoğu 200dü galiba. Fiyatı 2 kere arttı. 15 günde 200 kasa hazır edemeyen böyle işlere kalkışmasın. Mağdur olan biz oluyoruz yine. Kimseye tavsiye edebileceğim bir site değil ne yazık ki.

atakantrnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ni sistemi aldım banada aynı sıkıntıyı yaşatıyorlar ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri