PCH F6 RDR 2 Kasıyor

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Merhabalar sürekli oynadığım oyun RDR 2 az önce açtım kasa kasa oynanıyor halbuki monitörümün max çözünürlüğü 1440x900 olduğundan dolayı 900p'de 75hz'de çok akıcı oynuyordum bir anormallik olduğu belli. 3 gündür falan oynamıyorum kasa tozlansa bile bu kadar etki edeceğini sanmıyorum. Zaten oyuna da girdiğimde oyun ayarları değişmişti kendi kendine. Windows Defender ile Tam tarama yaptım, virüs bulunmadı. Neleri kontrol etmeliyim? Oyun orijinal bu arada.

KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Edit: Şimdi konuyu açar açmaz oyuna tekrar döndüm tam o sıra defender taraması bitmişti oyun sabit 75fps görünüyor, öncesinde 30 40 falandı. Virüs de bulmadı defender anlamadım açıkçası.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Edit: Şimdi konuyu açar açmaz oyuna tekrar döndüm tam o sıra defender taraması bitmişti oyun sabit 75fps görünüyor, öncesinde 30 40 falandı. Virüs de bulmadı defender anlamadım açıkçası.
Bir sorun olduğunda hemen evham yapıp korkmayın biraz deneyin test edin zaman verin .
Windows Defender ya da başka bir güncelleme olursa arkada bunu yapabilir. Kullandığınız sırada defenderin tarama yapmaması için davranışını değiştirin ayarlarından boşta olunacak zamanları belirleyin tarasın o zaman.
Sorun yoksa konu kilitlensin.

KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Bir sorun olduğunda hemen evham yapıp korkmayın biraz deneyin test edin zaman verin .
Windows Defender ya da başka bir güncelleme olursa arkada bunu yapabilir. Kullandığınız sırada defenderin tarama yapmaması için davranışını değiştirin ayarlarından boşta olunacak zamanları belirleyin tarasın o zaman.
Sorun yoksa konu kilitlensin.
Teşekkürler bu arada Windows defender tam tarama yaparken işlemci kullanımı %100'e kadar çıktı. i5 12400F soğutmasından mıdır nedendir bilmiyorum.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Teşekkürler bu arada Windows defender tam tarama yaparken işlemci kullanımı %100'e kadar çıktı. i5 12400F soğutmasından mıdır nedendir bilmiyorum.
Rica ederim . İşlemci kullanımı %100 e çıkması sıcaklıkla alakalı değil kullanımla işlemcinin yüke binmesiyle alakalı o konuda bir sorun yok zaten içiniz rahat olsun . Herhangi bir sorununuz olursa tekrar konu açabilirsiniz. İyi akşamlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri