Çözüldü PCH F6 RTX 3060 Dijital Görüntüyü Analog Görüntüye Dönüştürebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Merhabalar, PCH F6 satın aldım. Monitörüm eski olduğu için yalnızca VGA girişi mevcut. Ekran kartında ise VGA çıkışı yok. HDMI to VGA dönüştürücü alacağım. Şu ürünü almayı düşünüyorum:

Fakat ürün yorumlarında şöyle bir bilgiye rastladım;
1661643023963.png

Bendeki ekran kartı F6'daki RTX 3060. Ben bu kabloyu kullanıp görüntü aktarımı sağlayabilir miyim, yoksa aktif dönüştürücü mü almam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
@OceanLaB abi 3 gündür şu konuyu sormadığım forum kalmadı fakat hala net cevap alamadım. F6'daki ekran kartını VGA monitöre bağlamak için hangi ürünü almalıyım?

KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Öneri yapmıştık neyini beğenmediniz acaba
Hocam önerinizi beğenmediğimi nereden çıkardınız? Eğer çalışacaksa ben konu içinde attığım ürünü almak istiyorum. Tek kablo. Dönüştürücü işini otomatik halletmiş oluyor fakat RTX 3060 destekliyor mu onu bilmiyorum. Eğer o ürün çalışmayacak ise sizin attığınız tip bir ürün alacağım Dark kaliteli bir firma yani beğenmeme durumu yok :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Merhabalar, PCH F6 satın aldım. Monitörüm eski olduğu için yalnızca VGA girişi mevcut. Ekran kartında ise VGA çıkışı yok. HDMI to VGA dönüştürücü alacağım. Şu ürünü almayı düşünüyorum:

Fakat ürün yorumlarında şöyle bir bilgiye rastladım;
Ekli dosyayı görüntüle 5515

Bendeki ekran kartı F6'daki RTX 3060. Ben bu kabloyu kullanıp görüntü aktarımı sağlayabilir miyim, yoksa aktif dönüştürücü mü almam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu üründe bir sıkıntı yok ve dönüştürücünden daha mantıklı bende böyle öneririm eğer dönüştürme yapacaksanız. Ayrıca marka oldukça iyi onda da sorun yok.

KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Bu üründe bir sıkıntı yok ve dönüştürücünden daha mantıklı bende böyle öneririm eğer dönüştürme yapacaksanız. Ayrıca marka oldukça iyi onda da sorun yok.
Sağ olun hocam o zaman bunu alacağım RTX 3060'da işe yarar inşallah.

KS

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
İş yerinde de bundan var ama aynı marka değil eski kasalarda HDMI bulunmadığı için kullanıyoruz şuana kadar bir sorun görmedim.
Teşekkürler hocam o zaman ben bunu alayım umarım çalışır. Referans olması adına tekrardan bu konuda paylaşırım ürün gelince. Çok teşekkür ederim herkese.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Teşekkürler hocam o zaman ben bunu alayım umarım çalışır. Referans olması adına tekrardan bu konuda paylaşırım ürün gelince. Çok teşekkür ederim herkese.
Hocam aldıktan sonra yeni konu açarak diğer arkadaşlara daha da yardımcı olabilirsiniz aldığınız ürünün incelemesini yapmanız daha iyi olur ayrı olarak ben veya diğer arkadaşlar İncelemesini yaptığınız kablonun konusunu referans olması açısından bu konuya da atarız.

Başka sorularınız için Foruma yine bekleriz.

İyi Geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri