PCH F6 stoklar yenilenirmi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samed_babur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
bunu sizden bilmenizi beklemıyorum ama bilen admin fln varsa yardımcı olursa sevınırım.

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
sistemlerin stokları bitince genelde yenilense bile aynı kampanyalı fiyat olmuyor. o fiyat o gün geçerli olunca satış yapılıp bitiyor hocam bununda gelecegini sanmıyorum acıkcası

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ben de aynı fiyata mümkün olduğunu düşünmüyorum, diğer sitelerde genelde fiyat yükselerek stoga giriliyor ama vatan tekrar koyar mı bilemedim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yenileneceğini sanmam. Yenilense bile bir ihtimal yenilenir o da sistem 12k değil de 13.5k çıkar mesela o halde biraz daha stok eklerler fiyat yüksek olacağından ama onla bile uğraşmazlar.

Kesin emin olmamakla birlikte bu sistemin illaki internette bir yerde satılacağını düşünüyorum 100 kişiden biri al-sat yapıyordur herhalde.

TA00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Keşke aynı sistem 13.5 - 14 bin tl ile tekrar satışa açılsa parası olup alamayan mağdur olanlar da faydalansa.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bence şuan sistem alacaklar için tek ihtimal DA nın incelemesini yapacağı sistemi beklemek. Kaliteli bir şey gelebilir 3060 civarında.

TA00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Satış platformlarinda o fiyatlara çıkma ihtimali var hocam ama 12600 upgrade yapıldıysa onlar bile bu fiyata vermez :)
Fırsatçılara para kaptırmam valla. Gerekirse 3 4 bin tl dışarıda siteye veririm bu al satçılara yedirmem o yüzden yeni gelecek sistemleri bekliyorum.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Fırsatçılara para kaptırmam valla. Gerekirse 3 4 bin tl dışarıda siteye veririm bu al satçılara yedirmem o yüzden yeni gelecek sistemleri bekliyorum.
Saygı duyarım hocam ama onlar da illa satacak yani keşke çözüm olsa. Umarım içinize sinen bir sistem bulabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri