Soru PCH F7 Soğutma Performansı

Yusuf10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCH F7 nin soğutma performansını çok sağlam buldum birde sorum olacak i5 12400f stok sogutucuyla ısınan bir işlemci değil miydi çoğu forumda öyle okudum burda dh da, da da ve technopatta. Kasanin hava sirkülasyonundan dolayı mıdır açıklayabilir misiniz teşekkürler

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
PCH F7 nin soğutma performansını çok sağlam buldum birde sorum olacak i5 12400f stok sogutucuyla ısınan bir işlemci değil miydi çoğu forumda öyle okudum burda dh da technopatta kasanin hava sirkülasyonundan dolayı mıdır açıklayabilir misiniz teşekkürler
12400F stok ile ısınmıyor

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yaz aylarında sıcaklık yükselebiliyor , kasa da etkili. Stok soğutucuyla idare edilir mi edilir.

KS

Yusuf10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
12400F stok ile ısınmıyor
65 leri dahi görmüyor ayriyetten bir termal macun falan sürülme ihtimali var mı

Yaz aylarında sıcaklık yükselebiliyor , kasa da etkili. Stok soğutucuyla idare edilir mi edilir.
Kasanın üstünde çok geniş bir hava filtresi gördüm power tuşuna kadar uzanıyor ön zaten mesh kasanın fanlarının kalitesi de önemli bir etken mi

umaysehit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
65 leri dahi görmüyor ayriyetten bir termal macun falan sürülme ihtimali var mı

Kasanın üstünde çok geniş bir hava filtresi gördüm power tuşuna kadar uzanıyor ön zaten mesh kasanın fanlarının kalitesi de önemli bir etken mi
6 ay sonra kaliteli bir termal macun alıp uygulayabilirsiniz birkaç derece fark edecektir.

Arctic MX-4 2019 Edition bu modeli alabilirsiniz... kasanın soğutması iyi olduğundan soğutma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ben de bu kasanın elime ulaşmasını bekliyorum...​

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Sistem dün elime ulaştı, stok fanı söktüm direkt ak400 wh taktım. Günlük işlerde 30-34 derece arasındaydı. Oyun ve stres testlerini bu akşam yapıcam inşallah. Kasaya bayıldım bu arada, hava akışı başarılı onun yanında RGB leri de göz yormuyor

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
6 ay sonra kaliteli bir termal macun alıp uygulayabilirsiniz birkaç derece fark edecektir.

Arctic MX-4 2019 Edition bu modeli alabilirsiniz... kasanın soğutması iyi olduğundan soğutma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ben de bu kasanın elime ulaşmasını bekliyorum...​

2019 edition 'un orjinali kalmadı piyasada yıl 2023. Teknobiyotik ya da amazon satıcıdan alın mx-4 ü .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri