Fiyat/Performans PCH Goat V4 Geliyor !!

KS

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Sistem bu haftada gelmedi. Daha parçalar belli olmamış. Haftaya gelsin artık . Kullandığım Goat V3 bilgisayarımı enişteme verdim , 2 haftadır bilgisayarsızım. Oyun oynamadan da bu hayat hiç çekilmiyor :sneaky:

peachez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ne kadar bir fiyat aralığında çıkar tahmini olan var mı?

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,206
Sistem bu haftada gelmedi. Daha parçalar belli olmamış. Haftaya gelsin artık . Kullandığım Goat V3 bilgisayarımı enişteme verdim , 2 haftadır bilgisayarsızım. Oyun oynamadan da bu hayat hiç çekilmiyor :sneaky:
Çokta güzel çekiliyor 😄 gezin dolaşın spor yapın sinemaya gidin arkadaşlar ile takılın bak ne güzel geçiyor 😁

ricemen55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Tahmini fiyat ne kadar olur bir bilgisi olan var mı. 30 K bütçem var ya alacağım ya da GoatV4. Ben 23 Nisan da çıkartılır diye düşünmüştüm ama hala açıklanmadı

OrkunJJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Daha yeni sistem topladım ekran kartsız R7 7800X3D li, 36K ya patladı bana. Goat V4 umarım üzmez.

KS

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Valla bekleye bekleye ağaç olduk. Bu hafta çıkması ümidiyle bekliyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,092
Valla bekleye bekleye ağaç olduk. Bu hafta çıkması ümidiyle bekliyorum.
sanmıyorum yorumlarda denk gelmiştim pc hocası sayfası fiyatın performansa göre düşük olduğunu bu sebeple anlaşırken biraz zamana ihtiyacı olduklarını ama az kaldığını dile getirmişti

KS

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
sanmıyorum yorumlarda denk gelmiştim pc hocası sayfası fiyatın performansa göre düşük olduğunu bu sebeple anlaşırken biraz zamana ihtiyacı olduklarını ama az kaldığını dile getirmişti
Yapma ya desene o zaman bu iş Mayıs ayına kalıcak. Yandım valla bilgisayarımı da salak gibi enişteme verdim bu gelicek diye. Bekliycez artık başka çare yok 😟

KS

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Son dakika GOAT V4 iptal edildi. Diye paylaşım gelmezse iyidir. Ben ümidi kestim artık geliceği yok bu sistemin :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri