Soru PCH Goat V4 Saat

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bekliyorum işten çıktım sırf pişman olmamak için işimi sürprizlere bırakmadim umarım pişman olmam

HiimOki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bunca mağaza ya giden insan eğer alamazsa yazıklar olsun
Neden dostum ?
Adamlar gayet şeffaf şekilde yazmışlar , herkes yerini alsın beklesin o gün bu gün demediler net bir şey dile getirmediler?
Geniş düşünün biraz..
Ki bende bekleyenler arasındayım sistemi..

KrawL3R

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sürpriz inş web ten satış olacağıdır yükseltme falan yapmak lazım ana kart ssd giriş seviye olur yüksek ihtimalle

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Yarına kalırsa yandım alamam

ucav

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Mağazadayım. Burada konuşulan bugun tanıtım olacak satış yarın olacak dedi personeller birbirine.

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
78
üstüne basa basa vatana gitmeyin dendi neden yazıklar olsun
Hayır videoyu izlemeden gitmeyin süprizle karşılaşırsınız gibisinden ne olduğu belli olmayan bir açıklama yapıldı. Şurayada kaç kere sordum Soru şu " Video ile aynı anda mağazada satış olacak mı? Evet veya Hayır bunun cevabını verse kimse zor durumda kalmayacaktı. Bu neyin gizemi aklım almıyor saçmalık resmen.

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hayır videoyu izlemeden gitmeyin süprizle karşılaşırsınız gibisinden ne olduğu belli olmayan bir açıklama yapıldı. Şurayada kaç kere sordum Soru şu " Video ile aynı anda mağazada satış olacak mı? Evet veya Hayır bunun cevabını verse kimse zor durumda kalmayacaktı. Bu neyin gizemi aklım almıyor saçmalık resmen.
evet bunu göze alarak gittik ve yarın satılacağı söylendi belki de yarın satılacak diyip bizi baştan kovmuşta olabilirler artık her şey 6 da gelecek videoya bakıyor
belki de sürpriz erken gidenleri kovmaktı hahaha

ucav

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben yine de videoyu bekliyorum. Yarın sabah açılışta izdiham olur burada. 1 araba dolusu malzeme getirdiler kurulum yerine. Ekran kartları çöp poşetiyle sarılıydı. Kutunun kenarından gördüğüm kadarıyla 4070 modeli

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri