PCH Haftasonu sistemi

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
@OceanLaB Hocam bizi haftasonu çıkaracağınız sistem hakkında biraz aydınlatmanız ipucu falan vermeniz mümkün mü lütfen? Salı günü çıkardığınız sistem hakkında bayağı ipucu almıştık sizden bu sistem içinde aynılarını bekliyoruz en azından ekran kartı nvidia işlemci intel veya ekran kartı rx6600 performansında fp bir kart veya sistem 10k üstü 12k altı(bunu biliyorduk zaten) gibisinden

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Aslında daha önce yapıldığı gibi sistem hakkında bilgi verilse bekleyen arkadaşlar için de faydalı olabilir. Yani başka fırsat yakalayan hemen değerlendirir ya da başka bir şey alacakken bu sistemleri bekleyebilirler. Fiyat bilgisi verilmese de en azından işlemci ve ekran kartı gibi. :)

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Aslında daha önce yapıldığı gibi sistem hakkında bilgi verilse bekleyen arkadaşlar için de faydalı olabilir. Yani başka fırsat yakalayan hemen değerlendirir ya da başka bir şey alacakken bu sistemleri bekleyebilirler. Fiyat bilgisi verilmese de en azından işlemci ve ekran kartı gibi. :)
Hocam gerçekten şu an bu ipuculara ihtiyacımız var ya ne yapacağımızı şaşırdık bilgisayar alamıyoruz tr simülasyonu sağ olsun. AMACIM SİYASET DEĞİL!

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Fiyat max 12k olur tahminim. 2060-1660s-6600 ekran kartları olabilir bence.

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
hocam bence amdnin yeni işlemcilerini bekleyin tabi yenilerini alın demiyorum yenileri çıkınca eskilerinde fiyat düşüşü olabilir o zaman çok iyi bir zaman olur
Saolun hocam , bekleyemem ve zaten onlar için bütçem yok. Eğer alana kadar işlemciler çıkarsa bakarım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
hocam yenilerini almayın ddr5 çok pahalı ben yenileri çıkınca ddr4 am4 soket işlemicilerin fiyatları düşebilir onları bekleyin demek istemiştim
Dediğüm gibi düşüş vs bekleyemem. Eğer 3 ay içinde cpu lar çıkar ve fiyat düşerse iyi olur tabi. Ama ayrı olarak bir düşüş bekleme gibi fikrim yok.

Mahesvara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
@OceanLaB Hocam önceki sistemin Sinerjide çıkacağını söylemiştiniz yeni sistem hangi site üzerinden satışa sunulacak? Ayrıca gün olarak hangi günü düşünüyorsunuz? İpucu zamanının geldiğini düşünüyorum :unsure:

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
@OceanLaB Hocam önceki sistemin Sinerjide çıkacağını söylemiştiniz yeni sistem hangi site üzerinden satışa sunulacak? Ayrıca gün olarak hangi günü düşünüyorsunuz? İpucu zamanının geldiğini düşünüyorum :unsure:
Bende aynı fikirdeyim ipucu zamanı geldi geçiyor bazı forum üyeleri 2060 kullanılabileceğini yazmış 12k altı olacak dendi sistem 12k altına umarım 2060 kullanılır ya rx6600 e falan razıyım yani ben apu veya 1660s falan çıkacak diye çok korkuyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri