PCH Haftasonu sistemi

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Apu çıkması imkansız ötesi.

Mahesvara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bende aynı fikirdeyim ipucu zamanı geldi geçiyor bazı forum üyeleri 2060 kullanılabileceğini yazmış 12k altı olacak dendi sistem 12k altına umarım 2060 kullanılır ya rx6600 e falan razıyım yani ben apu veya 1660s falan çıkacak diye çok korkuyorum
Burada etkenler çok fazla aslına bakarsanız. Yani yarınki faiz toplantısı bize bir takım ipuçları verebilir. Olurda faiz politikasında 1-2 baz puanlık düşüşe gidilirse döviz fiyatı da yukarı yönlü hareket izler. (Ytd) Bu da biz oyuncuları “2060 olsun yaa cümlelerinden 1660 Süper’e razıyız hocamlara itebilir gibi. Böyle bir senaryoda @OceanLaB hocam insiyatif alıp smokini çekerse üstüne yüzümüzü güldürür bir nebze ;)

Son düzenleme:
KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Burada etkenler çok fazla aslına bakarsanız. Yani yarınki faiz toplantısı bize bir takım ipuçları verebilir. Olurda faiz politikasında 1-2 baz puanlık düşüşe gidilirse döviz fiyatı da yukarı yönlü hareket izler. (Ytd) Bu da biz oyuncuları “2060 olsun yaa cümlelerinden 1660 Süper’e razıyız hocamlara itebilir gibi. Böyle bir senaryoda @OceanLaB hocam insiyatif alıp smokini çekerse üstüne yüzümüzü güldürür bir nebze ;)
Smokin imkansız bence bu zamanlar hocam :)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
rx 6600 veya 2060 seziyorum bu sefer smokin olmaz olunca hoca resim paylaşıyor zaten instadan falan ki kur yine arttı imkansız :D

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
rx 6600 veya 2060 seziyorum bu sefer smokin olmaz olunca hoca resim paylaşıyor zaten instadan falan ki kur yine arttı imkansız :D
Vallahi bence rx6600 ve 2060 da bana imkansız geliyor 1660s e falan düşmemek için dua edelim

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Taner hocamın motivasyonunu düşürüyor maalesef forum. Son çıkan sistemin eksiği vardı elbette ama o eksikleri yüzünden o fiyata idi. Zaten kıyaslanan da bir önceki sistem oldu. Fiyat anlamında iyiydi. Hepsi iyi olsun ya da bariz ucuz bedava kıvamında olsun denirse de 2 adet sistem satarlar reklam niyetine. Herkesin ne muhteşem bir sistem olmuş diyebileceğiniz bir sistem gelmez. Beklentiyi yükseltip çok iyi fiyatlı sistemlere değersiz muamelesi yapılıyor.

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Taner hocamın motivasyonunu düşürüyor maalesef forum. Son çıkan sistemin eksiği vardı elbette ama o eksikleri yüzünden o fiyata idi. Zaten kıyaslanan da bir önceki sistem oldu. Fiyat anlamında iyiydi. Hepsi iyi olsun ya da bariz ucuz bedava kıvamında olsun denirse de 2 adet sistem satarlar reklam niyetine. Herkesin ne muhteşem bir sistem olmuş diyebileceğiniz bir sistem gelmez. Beklentiyi yükseltip çok iyi fiyatlı sistemlere değersiz muamelesi yapılıyor.
Yorumunuza saygı duyuyorum fakat bence salı günü çıkan sistem gerçekten bir tık hayal kırıklığıydı en azından kasa spec delta işlemcide ryzen 5 5600 olsaydı o fiyata çok güzel olurdu fazlasıylada talep görürdü

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Bence hayal kırıklığının en önemli sebebi 3060ti ya da 3060 ve 5600 ikilisi ya da 5600X tahminleri oldu. Kasa falan işin son noktası. Ben de sizin görüşünüze saygı duyuyorum hepimiz paramızla alabileceğimizin en iyisini almaya çalışıyoruz sonuçta.

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Bence hayal kırıklığının en önemli sebebi 3060ti ya da 3060 ve 5600 ikilisi ya da 5600X tahminleri oldu. Kasa falan işin son noktası. Ben de sizin görüşünüze saygı duyuyorum hepimiz paramızla alabileceğimizin en iyisini almaya çalışıyoruz sonuçta.
Youtube kanallarının işide çok zor gerçekten enflasyon olsun dolar kuru olsun onlarada saygı duyuyoruz taner abi eminim ki elinden gelenin en iyisini yaptı

farukturan_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Beyler dünkü Pc Hocası videosunun altındaki bi yorumda birisi sistem ne zaman çıkıcak demiş Cuma diye cevap atmış Pc hocası youtube kanalı haftasonu değil miydi ben mi yanlış biliyorum

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Beyler dünkü Pc Hocası videosunun altındaki bi yorumda birisi sistem ne zaman çıkıcak demiş Cuma diye cevap atmış Pc hocası youtube kanalı haftasonu değil miydi ben mi yanlış biliyorum
Ekran görüntüsü atmanız mümkün mü

KS

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
hocam 12k alti net bu bilgi degil girisin bi tik ustu rtx 2060 rx6600 oluyor zaten net bi fiyat verirse daha iyi olur
Hocam açıkcası ben 1660ti üstü bir kart olacağını sanmıyorum ama umarım dediğiniz kartlardan biri kullanılır

lubbock

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
umuyorum ki 6600lü 11400f veya 5500lü bir sistem olur

farukturan_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam açıkcası ben 1660ti üstü bir kart olacağını sanmıyorum ama umarım dediğiniz kartlardan biri kullanılır

bu video yakın tarih mesela 1.5 ay anca oldu hadi dolar arttı aynı fıyatta zaten çıkmaz ama yine bunun ayarında olur sistem fiyatıda 12 ye yakın olur ama sonuçta dediğin gibi olmaz bana kalırsa ya rtx2060 yada rx6600 kullanılır bence

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri