pch mobil uygulama

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,129
Forum mobil uyumlu ama mobil uygulama yapılırsa kaç kişi kullanır orası soru işareti. O yüzden emin olmadığımızdan dolayı böyle bir girişimde bulunmadık :)

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Forum mobil uyumlu ama mobil uygulama yapılırsa kaç kişi kullanır orası soru işareti. O yüzden emin olmadığımızdan dolayı böyle bir girişimde bulunmadık :)

Açıkçası mobil uyumlu site kullanmak, uygulama kullanmaktan benim için daha kolay gibi. Birden çok forumu takip eden üyelerin her forum için ayrı uygulama kuracağını da düşünmüyorum. Uygulamada oluşan buglar vs. de cabası. :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,129
HarryHuR' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Açıkçası mobil uyumlu site kullanmak, uygulama kullanmaktan benim için daha kolay gibi. Birden çok forumu takip eden üyelerin her forum için ayrı uygulama kuracağını da düşünmüyorum. Uygulamada oluşan buglar vs. de cabası. :)

Şahsen ben de öyle düşünüyorum. Mobil uygulamalar cihazlarımızda yer işgal ettiği için tercih etmeyenlerin sayısı da az değil :)

KS

serefgirgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tamam ozaman zaten site banada kullanışlı geliyodu ama daha hızlı erişebilelim diye konu açtım , teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri