Çözüldü PCH sistem hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
hocam perşembe günü aldığım 9.5k lık pc de iki gün kullanım ardından az önce mavi ekran yedim sadece youtube açıktı ve müzik dinliyordum korkmalı mıyım?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
mavi ekran aldığınızda orada hata kodu yazar. onu gördünüz mü?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Mavi ekrandan korkmanıza gerek yok.
Driver güncel mi ?
Windows Güncellemeleri tam mı ?
Anakart bıos güncel mi ?
Birde Mavi ekrandaki kodu çektiniz mi ?

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
mavi ekran aldığınızda orada hata kodu yazar. onu gördünüz mü?
malesef o anın korkusuyla hiç bakmadım zaten 2 3 saniye orada bi dolum tarzı bir şey yaptı ve yeniden başladı

Mavi ekrandan korkmanıza gerek yok.
Driver güncel mi ?
Windows Güncellemeleri tam mı ?
Anakart bıos güncel mi ?
Birde Mavi ekrandaki kodu çektiniz mi ?
driverları driver booster ile cumartesi günü kurdum windowsu daha dün güncelledim anakart biosunda 6. ayın 13ü 2022 de yazıyor driverı

Poke Topu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
malesef o anın korkusuyla hiç bakmadım zaten 2 3 saniye orada bi dolum tarzı bir şey yaptı ve yeniden başladı

driverları driver booster ile cumartesi günü kurdum windowsu daha dün güncelledim anakart biosunda 6. ayın 13ü 2022 de yazıyor driverı
Ustam driverlaeı kendiniz kursanız daha iyiydi ben kendim kurdum ve 2 gündür pc açıktı oyun yüklüyorum bugün biraz rahatlasın diye kapattım mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım ama driverlaeı uygulama ile kurmanız çok kötü olmuş o programlar biraz salak

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

Driver booster pek sağlıklı değil hocam keşke onla kurmasaydın. manuel driver kurulumu daha sağlıklı. Driver booster sistemin kafasını karıştırıyor. Yanlış kurulumlar yapıyor bazen. Tekrar olursa mavi ekran hata kodunu yazın buraya

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ustam driverlaeı kendiniz kursanız daha iyiydi ben kendim kurdum ve 2 gündür pc açıktı oyun yüklüyorum bugün biraz rahatlasın diye kapattım mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım ama driverlaeı uygulama ile kurmanız çok kötü olmuş o programlar biraz salak
internetten biraz baktım driver booster güvenilir gözüküyordu birçok kişi o uygulamayı kullandığı için ben de kurdum

Driver booster pek sağlıklı değil hocam keşke onla kurmasaydın. manuel driver kurulumu daha sağlıklı. Driver booster sistemin kafasını karıştırıyor. Yanlış kurulumlar yapıyor bazen. Tekrar olursa mavi ekran hata kodunu yazın buraya
tamam hocam

Poke Topu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
internetten biraz baktım driver booster güvenilir gözüküyordu birçok kişi o uygulamayı kullandığı için ben de kurdum

tamam hocam
Her ne kadar öyle olsa da Manuel her zaman daha iyidir benim profile girersen orada Driver kurumuyla ilgili konu açmıştım oradan driverları kontrol edip kurabilirsin anakart ekran kartı ses yonga seti gibi Driver linkleri de mevcut

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Sisteminizde bulunan ekran kartı DDU ile driverları silin aşağıdaki linken kurun;
geforce experienceyi ben ayrı olarak kurmuştum hocam onun üzerinden güncelleme yapılabiliyor mu

1667898298879.png

hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri