Fiyat/Performans PCH Sistem satışta

ahmetoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
52 geçe tamamladım galiba aldık Allah a şükür
youtube yorumlarını okurken böyle bir yorum gördüm. Ek 7 stok açıldığını söylemişler sanırım sizle birlikte o 7 kişiden biriyiz
dfsd.PNG

ahmetoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
sistem montajı yapılmasını seçen arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayıp rica ederseniz yapıyorlar diye biliyorum

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Arkadaşlar, PC Hocasını zan altında bırakmak hoş bir davranış değil.

Şöyle düşünün, youtube üzerindeki herhangi bir kanal kampanyalı sistem paylaşınca saniyesinde FIRSAT ön ekiyle bizim forumda da paylaşılıyor. Bunun gibi diğer forumlar ve platformları saymıyorum bile. Yani o stoklar küçük bir forumda bile saniyesinde tükenir. Bu kanallar günler hatta haftalar öncesinde bu sistemler için paylaşım yapıyorlar. Yani günü ve saatinde bilgisayar başında bekliyorlar.

Zaten sürecin teknik olarak nasıl işlediğini arkadaşlar anlatmış ama ek olarak şunu söyleyeyim, stoklar sepete ekleyince düşmez arkadaşlar, ödemeyi tamamladığınızda düşer. Yani ben sepete eklemiştim, neden alamadım, neden sepette stok düşmedi demeyin diye diyorum.

Ek olarak bu paylaşan YouTube kanallarının takipçilerine ve video izlenmelerine bir bakın. Yani 200 görüntülenme bu kanallar için video paylaşıldığında ilk 10 saniye içerisinde aşılan bir sayı.

Sameduv

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bir saattrn fazla ugrastim elimize bisey gecmedi, video yukleyipte, bir saat sonra sistem link paylasma tam bir sacmalik, aciyosan ac sistemi goren eden alsin gecsin, alamayanda bitti gitti der isine bakar. Cok basit ve aciz bir reklam sekliyle milletle alay ediyosunuz, milleti yigiyosunuz iki saat, sepete ekle dur isimiz yoksa.. sinirden varya sistemi alabilsem, kırıp videosu paylaşacaktim. Milleti bu kadar assagilamayin, Su satis olayini silin kafanizdan artik, millete forumdan onceden biseyler citlatiyosun, sanki forumdakilerin hepsi sisteme ac garibanlar, herkes takip ediyo alana engel olamazsin.

RedWinn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Bir saattrn fazla ugrastim elimize bisey gecmedi, video yukleyipte, bir saat sonra sistem link paylasma tam bir sacmalik, aciyosan ac sistemi goren eden alsin gecsin, alamayanda bitti gitti der isine bakar. Cok basit ve aciz bir reklam sekliyle milletle alay ediyosunuz, milleti yigiyosunuz iki saat, sepete ekle dur isimiz yoksa.. sinirden varya sistemi alabilsem, kırıp videosu paylaşacaktim. Milleti bu kadar assagilamayin, Su satis olayini silin kafanizdan artik, millete forumdan onceden biseyler citlatiyosun, sanki forumdakilerin hepsi sisteme ac garibanlar, herkes takip ediyo alana engel olamazsin.
Dostum sinirini anlayabiliyorum bekleyip alamamak umutlanmak zor ama adamın burda suçu yok adama çamur atmayın

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Öncelikle alan arkadaşlara hayırlı olsun, alamayan arkadaşlara ise geçmiş olsun. Bir sonraki sistemlere inşallah.
Şimdi; bazı arkadaşları yorumlarda gördüğüm kadarıyla Taner hocamıza bayağı bir kızmışlar. Sebebi ise yaşanan aksaklıklar ve stoğun hızlı bitmesi.
Sevgili arkadaşlar, kızgınlığınızı, üzüntünüzü anlayışla karşılamakla birlikte, Taner hocaya boşuna yüklenmenin, sinirlenmenin anlamlı olduğunu düşünmüyorum.
Elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ayrıca bu tip kampanyalı sistemleri sadece siz beklemiyorsunuz. Türkiyede milyonlarca insan yaşıyor ve sizin gibi bu tip uygun fiyatlı kampanyalı sistemleri bekleyen yüz binlerce insan var.
Şans sizden yana olmadı diye emek verenin emeğini hiçe saymayın, lütfen.
Ayrıca bu tip kampanyalı sistemlerde, yoğunluk nedeniyle ne yazık ki web sitelerinde çökme gibi problemler olabiliyor. Burada Taner hocanın günahı nedir ?
Ayrıca Taner hocama da bir eleştiride bulunmak isterim. Sistem fiyatına göre gayet iyi olsa da, Kasa/PSU tarafında bir tık daha bilinen, güvenilir marka tercih edilebilirdi. Veya en azından PSU bir tık bilindik, güvenilen bir marka tercih edilebilirdi.
Bunun dışında bence giriş seviyesi adına gayet yeterli bir sistem. Şansı yaver gidip satın alanlara hayırlı uğurlu olması dileğiyle. Kaçıran arkadaşlara ise daha iyi sistemlerin nasip olması dileğiyle.
Taner hocamızın da eline emeğine sağlık. :)

Kadir6465

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sepete ekleniyordu ama sepeti onayla kısmında patladı çoğu kişi sanırım. Devamı gelmedi alamadık sağlık olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri