Pch skygate ekran anlık gidip geliyor

TakkeliTurist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sistem elime ulaştı denmek için tv ye bağladım henüz monitör olmadığı için. Ben freedos bekliyodum win10 kurulu geldi ama kullanırken sık sık ekran glitchleniyor sesle beraber ama biosta öyle bir sorun yok yazılımsal olabilir mi yada ben kasayı cougar mx350 mesh ile değiştirdim ekran kartına giden kablolar kasanın yanına biraz sıkışıyor o ekran kartına baskı yaptığı için olabilir mi

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
elinizde sorunla ilgili bir fotoğraf var mı bu olurken sistem donuyor mu? Kasa değişimiyle böyle bir problem yaşanmaz

Lonvardw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Sistem elime ulaştı denmek için tv ye bağladım henüz monitör olmadığı için. Ben freedos bekliyodum win10 kurulu geldi ama kullanırken sık sık ekran glitchleniyor sesle beraber ama biosta öyle bir sorun yok yazılımsal olabilir mi yada ben kasayı cougar mx350 mesh ile değiştirdim ekran kartına giden kablolar kasanın yanına biraz sıkışıyor o ekran kartına baskı yaptığı için olabilir mi
Kablo sıkıntılı olabilir ya da voltaj kaçağı

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Videosunu da çekmedim ama yarın sabah bir de arkadaşımın monitörü ile deneyeceğim
tamam yarın bir deneyin hatta sizin ekran kartını onun pc sinde onunkini de sizin pc ye takıp deneyin bakalım sorun ekran kartında ise kendini belli eder .
Bir de şunu deneyin bakalım yarına kadar bir sonuç veriyor mu :
Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri sekmesi altında Güç düğmelerinin davranışını değiştir kısmını tuklayın . Altta Kapatma Ayarları nın altındaki Hızlı Başlatmayı Aç (Önerilen) var onda tik varsa o tiki kaldırın değişiklikleri kaydet deyip kullanın bakalım aynı sorun olacak mı yarına kadar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri