Öneri PCH Tron Soğutma ??

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
hocam ikiside çok iyi soğutucular ancak sıvı soğutma tercih ederdim ben

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
1.5k limitim var pch tron sistemine, bir soğutucu almak istiyorum.sizce hangisini almalıyım??

arctic freezer 34 esports duo
Cooler Master Masterliquid Soğutma Kiti Ml120L V2 Rgb (1100₺ garantili)
Veya sizin öneriniz nedir başka ne alabilirim
bence 5600 için sıvı soğutmaya ihtiyaç yok eğer ilerde 5600x tarzı işlemciye geçeceksen arctic freezer 34 esports duo alabilirsin çok güçlü bir kule tipi soğutucudur

Eğer daha ucuz bir kule tipi arıyorsan ucuzların için en kalitesi olarak bence aşğaıdakidir çok iyi soğutur fakat sesi yüksektir bir tık.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
1.5k limitim var pch tron sistemine, bir soğutucu almak istiyorum.sizce hangisini almalıyım??

arctic freezer 34 esports duo
Cooler Master Masterliquid Soğutma Kiti Ml120L V2 Rgb (1100₺ garantili)
Veya sizin öneriniz nedir başka ne alabilirim
arctic freezer 34 esports duo cok iyi kuletipi sogutucu ya bunu alin ya da 2K ya corsair h100 sivi sogutma. Tek bir kere alacaksiniz bozulana kadar 4-5 sene kullanacaksiniz hocam. O yuzden sivi sogutma istiyorsaniz 1-2 ay gec alin ama guzel kaliteli ve en az 240mm alin. Arctic freezer ile corsair h100 un performanslari ayni ama sivi sogutma guzelligi durusu vs guzel.

KS

Hawkswart

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Peki arkadaşlar şöyle bir soru var aklımda. Ben artic soğutucuyu aldım PSU da bir güncelleme yapmama gerek varmı. 650 w 80 + bronze cooler master var

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri