PCH Venom IV Foruma Özel Alacak Kullanıcıların Listesi

necatibey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi 9.999 TL Ye Satın Almak İstiyorum Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?

Erdal30.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar dostlar,

Dün 100 adet PCH Venom IV RX 6600 ve Ryzen 5500 sistemi güzel şekilde duyurmuştuk. Şimdi söz verdiğimiz gibi, 10 kişiye 5 adet webden alabilecek, 5 adet de mağazadan alabilecek şekilde hak tanınacak. Bunun için koşullar şu şekilde;

1-) Sistemi almak için herkes katılabilir.
2-) Sıralama forumdaki katkı sayısı ve üyelik tarihi baz alınacak şekilde en iyiden aşağıya doğru sıralanacak.

Yani;

• En eski üye daha önceliklidir.
• En çok mesajı ve konusu olan üye daha önceliklidir.

Örneğin;

Ben 20 Nisan'da PC Hocası foruma katıldım. Benle beraber aynı tarihte bir kişi daha var. Ancak tek sistem kaldı. Burada mesaj sayısı ve konu sayısı baz alınır. En çok kimin katkısı varsa, o önceliklendirilir.

BAŞVURU NASIL?

24 saat boyunca bu konu altından sistemi almak isteyen arkadaşlar "sistemi almak istiyorum" şeklinde yorum yaparak katılabilirler. Belirlemeleri ise Perşembe günü (28.04.22) yapacağız. Ardından satın alacak kişiler ile iletişime geçerek sistemleri alabilmelerine aracı olacağız.

Hayırlı olsun :)

Dünkü videoyu izlemeyen varsa;

alanlara hayırlı olsun

Erdal30.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ARKADAŞLAR BU SİSTEMİN KASASINDA HOPARLÖR VAR MIDIR

Memo6446

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Dün 100 adet PCH Venom IV RX 6600 ve Ryzen 5500 sistemi güzel şekilde duyurmuştuk. Şimdi söz verdiğimiz gibi, 10 kişiye 5 adet webden alabilecek, 5 adet de mağazadan alabilecek şekilde hak tanınacak. Bunun için koşullar şu şekilde;

1-) Sistemi almak için herkes katılabilir.
2-) Sıralama forumdaki katkı sayısı ve üyelik tarihi baz alınacak şekilde en iyiden aşağıya doğru sıralanacak.

Yani;

• En eski üye daha önceliklidir.
• En çok mesajı ve konusu olan üye daha önceliklidir.

Örneğin;

Ben 20 Nisan'da PC Hocası foruma katıldım. Benle beraber aynı tarihte bir kişi daha var. Ancak tek sistem kaldı. Burada mesaj sayısı ve konu sayısı baz alınır. En çok kimin katkısı varsa, o önceliklendirilir.

BAŞVURU NASIL?

24 saat boyunca bu konu altından sistemi almak isteyen arkadaşlar "sistemi almak istiyorum" şeklinde yorum yaparak katılabilirler. Belirlemeleri ise Perşembe günü (28.04.22) yapacağız. Ardından satın alacak kişiler ile iletişime geçerek sistemleri alabilmelerine aracı olacağız.

Hayırlı olsun :)

Dünkü videoyu izlemeyen varsa;

Sistemi almak istiyorum

SlayerHq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dün alamadim Bu sefer Almak istiyorum WEB üzerinden

BedirhanKasap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ABİ sistemi kullanmak için istiyorum yemin ederim 1080p 144 hz kaliteli bir oyunculuk istiyorum çocukluk hayalim ama hiç fırsatım olmadı paramı biriktirdim ama fırsat yakalayamıyorum sistemi alıp 14 15 den satıyorlar ayıp yaa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri