PCH Venom IV Foruma Özel Alacak Kullanıcıların Listesi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,139
Selamlar dostlar,

Dün 100 adet PCH Venom IV RX 6600 ve Ryzen 5500 sistemi güzel şekilde duyurmuştuk. Şimdi söz verdiğimiz gibi, 10 kişiye 5 adet webden alabilecek, 5 adet de mağazadan alabilecek şekilde hak tanınacak. Bunun için koşullar şu şekilde;

1-) Sistemi almak için herkes katılabilir.
2-) Sıralama forumdaki katkı sayısı ve üyelik tarihi baz alınacak şekilde en iyiden aşağıya doğru sıralanacak.

Yani;

• En eski üye daha önceliklidir.
• En çok mesajı ve konusu olan üye daha önceliklidir.

Örneğin;

Ben 20 Nisan'da PC Hocası foruma katıldım. Benle beraber aynı tarihte bir kişi daha var. Ancak tek sistem kaldı. Burada mesaj sayısı ve konu sayısı baz alınır. En çok kimin katkısı varsa, o önceliklendirilir.

BAŞVURU NASIL?

24 saat boyunca bu konu altından sistemi almak isteyen arkadaşlar "sistemi almak istiyorum" şeklinde yorum yaparak katılabilirler. Belirlemeleri ise Perşembe günü (28.04.22) yapacağız. Ardından satın alacak kişiler ile iletişime geçerek sistemleri alabilmelerine aracı olacağız.

Hayırlı olsun :)

Dünkü videoyu izlemeyen varsa;

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Dün alamadım umarım bu sefer alabilirim. Sistemi satın almak istiyorum.

Seckin35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Sistemi almak istiyorum. Web yada forumdan biri yakınsa mağazaya ona havale yapıp kargoya verirse uyar bana

Son düzenleme:

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Sistemi Satın Almak İstiyorum Ama Mağazaya Gidemem Bana Çok Uzak Eğer Bana Çıkarsa Sizden Ricam Kargo Olarak Satın Almak İstiyorum

Reach

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
sistemi satın almak istiyorum (webden)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Hocam bir şey soracağım. 5 kişi online dediniz ya hani ben online alamadım mağazaya gidip alabiliyor muyum yoksa illa online mi almam gerekli?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,139
Hocam bir şey soracağım. 5 kişi online dediniz ya hani ben online alamadım mağazaya gidip alabiliyor muyum yoksa illa online mi almam gerekli?

Online almak isteyenler daha çok olacaktır. O yüzden alacağınız yeri belirtirseniz ona göre seçim yaparız. Mağaza satışı biterse 5 kişi, online satış için link hazırlanacak. Oradan erişim olacak. Yani özetle online almak isteyen mağazaya gidip alamayacak. Nereden almak istediğiniz önemli.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Online almak isteyenler daha çok olacaktır. O yüzden alacağınız yeri belirtirseniz ona göre seçim yaparız. Mağaza satışı biterse 5 kişi, online satış için link hazırlanacak. Oradan erişim olacak. Yani özetle online almak isteyen mağazaya gidip alamayacak. Nereden almak istediğiniz önemli.

Tamam teşekkür ederim :)

Sametyaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi almak istiyorum ne kadar şu an kayıt olsamda çok istiyorum

borriello

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Dün 100 adet PCH Venom IV RX 6600 ve Ryzen 5500 sistemi güzel şekilde duyurmuştuk. Şimdi söz verdiğimiz gibi, 10 kişiye 5 adet webden alabilecek, 5 adet de mağazadan alabilecek şekilde hak tanınacak. Bunun için koşullar şu şekilde;

2-) Sıralama forumdaki katkı sayısı ve üyelik tarihi baz alınacak şekilde en iyiden aşağıya doğru sıralanacak.

Yani;

Örneğin;

Ben 20 Nisan'da PC Hocası foruma katıldım. Benle beraber aynı tarihte bir kişi daha var. Ancak tek sistem kaldı. Burada mesaj sayısı ve konu sayısı baz alınır. En çok kimin katkısı varsa, o önceliklendirilir.

BAŞVURU NASIL?

24 saat boyunca bu konu altından sistemi almak isteyen arkadaşlar "sistemi almak istiyorum" şeklinde yorum yaparak katılabilirler. Belirlemeleri ise Perşembe günü (28.04.22) yapacağız. Ardından satın alacak kişiler ile iletişime geçerek sistemleri alabilmelerine aracı olacağız.

Selamlar dostlar,

Yani;

Örneğin;

BAŞVURU NASIL?

Sistemi almak istiyorum mağaza olur web olur

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
ben istanbul başakşehirdeyim hocam online almak istiyorum çünkü gidiş gelişim mağazaya taksi ile 400 500 tl tutar yolu bilmediğim ve yabancısı olduğum için mecburi taksi ile gitmek zorundayım hocam eğer olurda banada hak düşerse sizden ricam online olarak web üzerinden alabilmek

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
sistemi almak istiyorum
İstanbul, Ümraniye'de oturuyorum, web üzerinden almak isterim.

Son düzenleme:

frodo06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistemi almak istiyorum dün stoklar hemen bitti

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri