PCHocası #NeOlur Serisine Ne Oldu ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Merhaba Dostlar Ve @OceanLaB

Hocam çok güzel ve eğlenceli bir seri ve o kadar videoları var ama uzun süredir videosu gelmiyor. Acaba hakkında açıklama yaptınız da ben mi kaçırdım ? Benim bildiğim son videonun üzerinden 7 ay geçti gösteriyor.
1660206520907.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ekonomi kötü yegenim :D
Biliyoruz da hocam bunla ne alakası var. Her videoda tavana , duvara pc montajı yapmak zorunda gibi bir şey yok. Güzel eğlenceli bir seri bence ve düşük maliyetli şeyler de olabilir. Mesela masaüstü bir işlemciye laptop fanı takmak. Oyun testleri falan ne kadar etkili olur bence güzel bir video olurdu.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Biliyoruz da hocam bunla ne alakası var. Her videoda tavana , duvara pc montajı yapmak zorunda gibi bir şey yok. Güzel eğlenceli bir seri bence ve düşük maliyetli şeyler de olabilir. Mesela masaüstü bir işlemciye laptop fanı takmak. Oyun testleri falan ne kadar etkili olur bence güzel bir video olurdu.
Ekonomiden o bile shorta düştü uzun video neyimize anlamında ironi yapıldı hocam sanırım :) Güzel seriydi gelse izlenir bir sistem savaşları olmasa da :D

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Ekonomiden o bile shorta düştü uzun video neyimize anlamında ironi yapıldı hocam sanırım :) Güzel seriydi gelse izlenir bir sistem savaşları olmasa da :D
Sistem savaslarinda pcleri görünce benim çekesim gelmiyor :D insanlarin figürleri benim kasadan pahali utanmasa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri