Çözüldü PCHocası son sistem Win 11 pro geçme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Yeni aldığım sistem win 11 pro ama win 10 pro ya geçirecektik USB sistemi görmüyor acil yardım ya anlamıyorum pek biosa baktım yapamadim ne yapacağız format atamıyorum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Boot menüsünden USB yi diskten yukarıya alman gerekiyor diye biliyorum.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hangi sistemi aldınız ? Anakartına göre kısayoluna bakayım.

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam boot menüsüne girince UEFİ USB'nizin adı ne ise artık gözükmüyor mu ? Denediniz mi ?
Hocam elimdeki USB de o yok sanırım format usbsi kayboldu bulamıyorum bilgisayarciya mi gitmek lazım win 10 proya geçirmek için sistemi alternatif bir yol var mı yoksa

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam elimdeki USB de o yok sanırım format usbsi kayboldu bulamıyorum bilgisayarciya mi gitmek lazım win 10 proya geçirmek için sistemi alternatif bir yol var mı yoksa
Hocam elinizdeki usb yi kullandınız değil mi daha önce şuan ki sistem de ?windows da takınca gözüküyor değil mi ?

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam elinizdeki usb yi kullandınız değil mi daha önce şuan ki sistem de ?windows da takınca gözüküyor değil mi ?
Hocam elimizde format usbsi vardı onu kaybettik sanırım biosta görmüyor usbyi. Bitane daha USB vardı onu bulmaya çalışıyoruz onu da bulamıyoruz. Kafayı yicem etrafta tanıdık bilgisayarcı da yok. Ne yapacağımı bilmiyorum benim bilgisayarım var arkadasa aldık bu pcyi win11pro yüklü geldi win 10 proya geciremiyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam elimizde format usbsi vardı onu kaybettik sanırım biosta görmüyor usbyi. Bitane daha USB vardı onu bulmaya çalışıyoruz onu da bulamıyoruz. Kafayı yicem etrafta tanıdık bilgisayarcı da yok. Ne yapacağımı bilmiyorum benim bilgisayarım var arkadasa aldık bu pcyi win11pro yüklü geldi win 10 proya geciremiyorum
Hocam bilgisayarı açın zaten windows yüklüdür zaten usb yi takın usb orada da gözküyoru mu klasör olarak ?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Windows 11 Den Windows 10 Anca Ya ISO Dosyası İle Geçiş Yapa Bilirsin Yada;

Başlat > Ayarlar > Sistem > Kurtarma > Geri Git Kısmı Var Bu Şekilde Windows 10 Geri Dönebilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri