Pckolik Ödeme

alieken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ödeme işlemini başarıyla yapabilen var mı? Ödeme yapıyorum sepete geri gönderiyor. Siparişlerde görünüyor fakat ödeme gerçekleşmemiş görünüyor, parayı da çekmiyor haliyle. İlk defa bu siteden alışveriş yapıyorum bilmediğim bir şey varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Ödeme işlemini başarıyla yapabilen var mı? Ödeme yapıyorum sepete geri gönderiyor. Siparişlerde görünüyor fakat ödeme gerçekleşmemiş görünüyor, parayı da çekmiyor haliyle. İlk defa bu siteden alışveriş yapıyorum bilmediğim bir şey varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Siteye Çok kişi girdiği için böyle bir hata alıyor olabilirsiniz yaklaşık 5 10 dakika sonra tekrar deneyiniz.

Hareketli2142

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Benimde bakiyeden düstu ama siparis gozukmuyor napmamiz gerekiyor onu bile bilmiyoruz sitede yardimci olacak bir yer de yok yardim pls

KS

alieken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Siteye Çok kişi girdiği için böyle bir hata alıyor olabilirsiniz yaklaşık 5 10 dakika sonra tekrar deneyiniz.
Valla sistem çıktığı andan itibaren deniyorum. Sms geliyor kodu giriyorum dönüyor dolaşıyor sepete gönderiyor. Çok garip.

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Mmail attim fakat telefonlari hafta ici 8.18 arasi calisiyor
hocam korkmayın pckolik güvenilir bir site en kötü para iadesi olur isterseniz insta hesabınada dmden yazabilirsiniz cevap vermezlerse pazartesiyi bekleyip arayabilirsiniz

KS

alieken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben hallettim ya ödemesini de aldı, sipariş durumu da hazırlanıyor olarak görünüyor. Hayırlara vesile olur inşallah.

Hareketli2142

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sagol reis sana da hayirli ugurlu olsun gule gule kullanirsin insallah

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri