17.000-20.000 TL Pckolik RTX 3070Ti Hazır Sistem

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İşlemci
Amd rzyen 5 5600
Ekran Kartı
Rtx 3070 ti
Arkadaşlar selam bu sistemi almak istiyorum fakat içeriğine göre fiyatı çok ucuz geldi bana güvenilir midir bir sıkıntı yaşar mıyım parçalar ikinci el kullanılmış mıdır?

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Arkadaşlar selam bu sistemi almak istiyorum fakat içeriğine göre fiyatı çok ucuz geldi bana güvenilir midir bir sıkıntı yaşar mıyım parçalar ikinci el kullanılmış mıdır?

Güzel sistem, güvenilir site sıfır satıyorlar. Ancak değiştirmeni önereceğim parçalar var bütçe varsa bunlar mutlaka değiştir.
Anakart: Gigabayte B550 Gaming X
SSD: Samsung 970 Evo 500 GB
Dediklerimi seçersen totali 22k yapıyor ayriyeten ayrı olarak işlemci soğutucusu için ID-Cooling SE-224 XTS önerebilirim.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601

Sorun olacağını sanmam. Pckolik forumda reklam veriyor zaten, güvenilir olmasa veremezlerdi.

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Güzel sistem, güvenilir site sıfır satıyorlar. Ancak değiştirmeni önereceğim parçalar var bütçe varsa bunlar mutlaka değiştir.
Anakart: Gigabayte B550 Gaming X
SSD: Samsung 970 Evo 500 GB
Dediklerimi seçersen totali 22k yapıyor ayriyeten ayrı olarak işlemci soğutucusu için ID-Cooling SE-224 XTS önerebilirim.
Taksit vadesiule fiyat zaten 23.000 yapıyor anakartı değişmek yerine m2 ssdui 1 tb yapayım diyr düşündüm

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Siz bilirsiniz hocam bana kalırsa Asrock anakartı önermiyorum.
sana kalırsa niye onermıyorsun pardon?? 2016dan berı aktıf kullanıyorum 1 kez sorun yasamadım 7 yıldır bana mısın demedi en kaliteli marka asroctur gigabyte falan hikaye

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
sana kalırsa niye onermıyorsun pardon?? 2016dan berı aktıf kullanıyorum 1 kez sorun yasamadım 7 yıldır bana mısın demedi en kaliteli marka asroctur gigabyte falan hikaye
Sorun yaşamamanız o markanın çok iyi olduğunu göstermez. Sadece kendime göre de önermedim hangi forum sayfasına girsem Gigabayte, Asus, MSI tarzı markalar önerip Asrock markasını almamamızı önerirler. Sistemlerin çoğunda Asrock marka anakartın olması da ucuz olmasından dolayı. Arkadaş isterse onu alsın kendisine kalmış ben kendime ve forumlara göre önerdim dilerse gidip test videoları varsa izleyebilir.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45

Hocam güzel sistem dün sipariş ettim anakartı gigabytın seçip ssdyi samsung yaptım 22bin oldu 12 ay vade farkı ile 27500 oldu. Vade farkı çok aldı ama yapıcak bir şey yok ona da.

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam güzel sistem dün sipariş ettim anakartı gigabytın seçip ssdyi samsung yaptım 22bin oldu 12 ay vade farkı ile 27500 oldu. Vade farkı çok aldı ama yapıcak bir şey yok ona da.
Ne zamana kadar bu fiyatta olucak bilgin var mı

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Al geç. Değişikliğe gerek yok.

umit22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende alacaktım ancak vade farkından dolayı vazgeçtim , vade farkı daha az olan bir yerden daha iyi bir sistem alırım umuduyla

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende alacaktım ancak vade farkından dolayı vazgeçtim , vade farkı daha az olan bir yerden daha iyi bir sistem alırım umuduyla
Bu fiyatlarda vade farkı buralara çıkıyor maalesef eğer bankalarla anlaşma yoksa.Banka ile taksitli nakit avans için de konuştum onun vadesi de 4000 küsüre geliyor site üzerinden almak daha mantıklı geldi tabi stok bitmezse

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Bu fiyatlarda vade farkı buralara çıkıyor maalesef eğer bankalarla anlaşma yoksa.Banka ile taksitli nakit avans için de konuştum onun vadesi de 4000 küsüre geliyor site üzerinden almak daha mantıklı geldi tabi stok bitmezse
Hocam ay sonu PCH sistem yayınlayacak sanırım Vatan iş birliği ile. +1000 stok olacak isterseniz onuda bekleyin. Sistem içeriği ne olacak bilmiyorum ama tahminimce 3070 olur diye düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri