17.000-20.000 TL Pckolik RTX 3070Ti Hazır Sistem

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam ay sonu PCH sistem yayınlayacak sanırım Vatan iş birliği ile. +1000 stok olacak isterseniz onuda bekleyin. Sistem içeriği ne olacak bilmiyorum ama tahminimce 3070 olur diye düşünüyorum.
3070 ti aorus elite olan sistemi kaçırmak mantıklı olur mu ki

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
3070 ti aorus elite olan sistemi kaçırmak mantıklı olur mu ki
O da var eğer bu sistemin stoğu bitmezse yada fiyatını arttırmazlarsa alırsınız. Aksi durum olursa PCH sistemini bekleyin derim. Ama ne kadar olacak ya da sistem içeriğini falan bilmiyorum. Sürpriz sistem olacak bakalım.

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
O da var eğer bu sistemin stoğu bitmezse yada fiyatını arttırmazlarsa alırsınız. Aksi durum olursa PCH sistemini bekleyin derim. Ama ne kadar olacak ya da sistem içeriğini falan bilmiyorum. Sürpriz sistem olacak bakalım.
Umuyorum ki stok bitmez ve faydanabilirim hakkımızda hayırlısı olsun:)

Elimde zaten iyi bir sistem mevcut satın buna yükseltmek istiyorum bir daha mümkün olmaz diye düşünerek.Elimdeki sistem ne istersem yüksrk ayarlarda zaten oynatıyor ama böyle bir fırsat yakalamışken faydalanmak en mantıklısı gibi geliyor

umit22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Umuyorum ki stok bitmez ve faydanabilirim hakkımızda hayırlısı olsun:)

Elimde zaten iyi bir sistem mevcut satın buna yükseltmek istiyorum bir daha mümkün olmaz diye düşünerek.Elimdeki sistem ne istersem yüksrk ayarlarda zaten oynatıyor ama böyle bir fırsat yakalamışken faydalanmak en mantıklısı gibi geliyor
az çok benzer ve yakın fiyatlar yedekte bunu da tutarsın bence

KS

bur5kbayr3m

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri