Soru Pc'yi̇ Nerde Toplata Bi̇li̇ri̇m

Cobra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Pc'nin Tüm Parçalarını aldım nerede parçalrını toplata bilirim Bildiğiniz bir yer varmı

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Pc'nin Tüm Parçalarını aldım nerede parçalrını toplata bilirim Bildiğiniz bir yer varmı
en iyisi kendin toplaman bilgisayarcılara hiç güvenme parça çalabilirler sen farkında olmadan ya da çok biliyormuş gibi yapıp yanlış bağlantı kurabilirler yutupta rehber videolar var en iyi seçenek kendin yapman teknosa vatan vs. yapar mı bilmiyorum sonuçta ürünler onların değilse yapmayabilirler belki rica edersen toplayabilir ama

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
en iyisi kendin toplaman bilgisayarcılara hiç güvenme parça çalabilirler sen farkında olmadan ya da çok biliyormuş gibi yapıp yanlış bağlantı kurabilirler yutupta rehber videolar var en iyi seçenek kendin yapman teknosa vatan vs. yapar mı bilmiyorum sonuçta ürünler onların değilse yapmayabilirler belki rica edersen toplayabilir ama
tanıdığınız bilgisayarcı var ise olablir yada bu işlerden anlayan arkadaşın varsa daha iyi olur

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
En iyisi kendin toplamandır ben vatana toplattım onlardan parça aldım bedava topladılar ama kablolamayı çok kötü yaptılar ve ben kasamın açma tuşunda ışık olduğunu geçen kablolamayı düzenlerken farkettim power sw kablolarını ters şekilde koymuşlar kendine güven kolay kolay kıracağın bişey değil zaten

KS

Cobra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
teşekkürler hocam kablolama dışında herşey kolay gözüküyor

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
teşekkürler hocam kablolama dışında herşey kolay gözüküyor
Emin ol kablolamayı da yaparsın geçen arkadaşıma pc toplamaya gittim sıfırdan benimde ilk kez olacaktı ama kabloları biraz mantık yürüterek yaparsan sorun olmaz diğer kabloları düzgünce kasanın arkasına sıkıştırdın mı bitti hepsini kullanmıyorsun zaten

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri