Öneri Peerless Assassin 120 Se Ile Arctic Freezer 34 Esports Duo Arasında Kaldım

cihatr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, i7 14700F alacağım. Bu işlemci 65 watt. Peerless Assassin 120 SE ile ARCTIC Freezer 34 Esports DUO Arasında Kaldım hangisini tavsiye edersiniz? Sıvı soğutmaya kesinlikle bulaşmak istemiyorum. Bunların yanına alternatif de önerebilirsiniz.

Son düzenleme:

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
14. nesil ısı konusunda fazla kaddar bir seri.
Frost Commander alabiliyorsan ona yönel derim. İşlemcinin canı sıkılırsa 240 lık sıvı soğutmaları da bağırtıyor.

mehmetdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba, i7 14700KF alacağım Peerless Assassin 120 SE ile ARCTIC Freezer 34 Esports DUO Arasında Kaldım hangisini tavsiye edersiniz? Sıvı soğutmaya kesinlikle bulaşmak istemiyorum. Bunların yanına alternatif de önerebilirsiniz.
Pearless assasin 120 se

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
1728231583584.png

1728231608522.png

Sığıyor.

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
pearlessa göre Arctic Freezer 34 eSports DUO daha hafif fanlar dahil toplam 750 gram yazıyor. bu yüzden freezer 34 alacağım gibi..
Modası geçti onun gereksiz pahalı fiyattan satıyorlar onu.
Birde ekran kartını tartan anakart onu rahat rahat tartar.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
pearlessa göre Arctic Freezer 34 eSports DUO daha hafif fanlar dahil toplam 750 gram yazıyor. bu yüzden freezer 34 alacağım gibi..
Freezer 34 alınacak bir model değil günümüzde, peerless yerine neden tercih ediyorsunuz ki ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Hocam daha sessiz ve daha hafif kasada bu yuzden öncelik verdim. pearless 1kg yakın freezer 34 760gr civarında
Hayır tam tersi, peerless daha sessiz ama ağırlık neden sizin için önemli ki ? Kasayı hep taşıyo musunuz ? Arctic hiç bir türlü fiyatına alınmaz, daha iyi seçenekler var.

KS

cihatr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hayır tam tersi, peerless daha sessiz ama ağırlık neden sizin için önemli ki ? Kasayı hep taşıyo musunuz ? Arctic hiç bir türlü fiyatına alınmaz, daha iyi seçenekler var.
Hocam birkaç sayfada yorum okudum hep arctic freezer 34 duo sessizligiyle one cikiyordu örnek bir inceleme linki paylaşıyorum. Ayrıca kasam dik bu nedenle ağır bir fanin anakarta uzun sürede vereceği yükten çekiniyorum, biraz yersiz endise ama kafamdan silemedim bir. Arctic dışında bir sey sececeksem ikinci sıraya frost commander koyabilirim ama aralarında en ağırı o pearless tam ortada. Kafam çok karışık, bir yandan araştırmak hoşuma gidiyor. Sıkılmaya başladım bir an önce karar vermeye de çalışıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri