Soru Pes 2023 Oynanır Mi?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Steam de ücretsiz olan Pes 2023 oynanır mi? Arkadaşlar. Steam de gördüğüm ve yorumları okuduğuma göre kimse beğenmemiş oyunu bir Pes hayranı olduğum için kararsız kaldım daha önce oynayan varsa, Lütfen iyisini kötüsünü söyleye bilir mi.?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba,

Steam de ücretsiz olan Pes 2023 oynanır mi? Arkadaşlar. Steam de gördüğüm ve yorumları okuduğuma göre kimse beğenmemiş oyunu bir Pes hayranı olduğum için kararsız kaldım daha önce oynayan varsa, Lütfen iyisini kötüsünü söyleye bilir mi.?
Oynanmaz hocam oynayış kötü görsel kalite kötü oynanış kötü sanki mobilde oynuyorsun.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Berbat bir oyun. 18 Ve önceki oyunları oynayabilirseniz daha iyiler.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Bir Pes hayranı olarak yeminle şuan hüsrana uğradım ya 2023 den çok umutluydum. 😔 Üzüldüm be.

Hestiafn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
66
Merhaba,

Aşırı berbat kanser bir oyun açık söylemek gerekirse ful bug dolu oyun adama kaymıyorum faul veriyor ya.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Yeminle üzüldüm şuan be PES 2013 devam o zaman farklılık olsun diye 2023'e geçeyim dedim İyiki sormuşum sizlere.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri