Photoshop ders?

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
arkadaşlar photoshop öğrenmek istiyorum önerdiğiniz kanallar var mı?

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
dostum adobe programlarını biliyorum uzun süre tasarımla uğraştım yeri geldi ücretli çalıştım ortak vardığım tek karar tutoriallerle bu iş öğrenilmez oturacaksın karıştıracaksın bu ne işe yarıyor bu tuş ne diye youtube kanalları çok kafanı karıştırır çok basit bir terimi bile sanki çok karışıkmış gibi anlatıyorlar aç bi çalışma, indir googleden bi logo veya foto düzenle kendince güzel olup olmaması önemli değil ertesi gtün aç aynı çalışmadan bir kopya ona yeni öğrendiğin bir şeyi ekle kendini hazır hissetiğinde bir karşılaştır eksiklerini gör dışarı kaynaklara ihtiyaç duyacağın tek şey anlamadığın yerler olsun

eğer photoshopta sıfırsan mobil üzerinden adobe ps cc ile başlayabilirsin daha basit arayüz daha kolay açıklamalar asahip orada başarılı olduktan sonra pc ye geçip öğrenebilirsin

KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
dostum adobe programlarını biliyorum uzun süre tasarımla uğraştım yeri geldi ücretli çalıştım ortak vardığım tek karar tutoriallerle bu iş öğrenilmez oturacaksın karıştıracaksın bu ne işe yarıyor bu tuş ne diye youtube kanalları çok kafanı karıştırır çok basit bir terimi bile sanki çok karışıkmış gibi anlatıyorlar aç bi çalışma, indir googleden bi logo veya foto düzenle kendince güzel olup olmaması önemli değil ertesi gtün aç aynı çalışmadan bir kopya ona yeni öğrendiğin bir şeyi ekle kendini hazır hissetiğinde bir karşılaştır eksiklerini gör dışarı kaynaklara ihtiyaç duyacağın tek şey anlamadığın yerler olsun

eğer photoshopta sıfırsan mobil üzerinden adobe ps cc ile başlayabilirsin daha basit arayüz daha kolay açıklamalar asahip orada başarılı olduktan sonra pc ye geçip öğrenebilirsin
teşekkür ederim denicem bi sağ olasın

a.jpeg

hocam hangisi

Son düzenleme:
KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
birde hangi photoshop serisini kullanmak lazım pc için son sürüm filan mı yoksa 2020 civarı mı

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Son sürüm işini daha çok kolaylaştırıyor diye biliyorum. Yaptıkça gelişeceksin. Ayrıca video izlemen iyi olur ne anlattığına bakma neyi nasıl yaptığına bak. Hatta sesi kapatıp izlesende olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri