Piyasa Ne olucak ? Ekran Kartı Fiyatları

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ya duyduğuma göre Nvidia ve AMD bu ay kartlara indirim yapacakmış.Benimde kendi kartımdan ümidim kalmadı Amazon satıcıya mesaj attı ama hala dönüş yok.

Ayrıca RX 6600 yazıp aratınca ürünler baya azalmış.
Sizce böyle birşey olur mu ekran kartı almak için sizce beklenir mi?
Denildiği gibi üretici firmalar indirim yapacak mı sizce ?Eylül ayının sonu beklenir mi?

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
hocam şuanda yeni nesil ekran kartlarının eli kulağında olmasından dolayı dünya genelinde stok eritme muhabbeti başlandı lakin fiyat konusunda çok iyi olmasıyla alakalı olarak stok problemi başlayacaktır. Ben bu fırsatı değerlendirdim gönül isterdiki yeni nesil olsun lakin maddiyatta şuan için önemli.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hocam şuanda yeni nesil ekran kartlarının eli kulağında olmasından dolayı dünya genelinde stok eritme muhabbeti başlandı lakin fiyat konusunda çok iyi olmasıyla alakalı olarak stok problemi başlayacaktır. Ben bu fırsatı değerlendirdim gönül isterdiki yeni nesil olsun lakin maddiyatta şuan için önemli.
Ya stok eritme mevzusu diyorsunuz ama RX 600 yazınca tek tük çıkıyor.

Son düzenleme:

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
hocam sadece Türkiye olarak değil yurtdışında da ciddi indirim oranları var. 2200$ lık ekran kartı 1300$ a indiriyorlar demekki var bir mevzu :)

JackLABEL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Ya duyduğuma göre Nvidia ve AMD bu ay kartlara indirim yapacakmış.Benimde kendi kartımdan ümidim kalmadı Amazon satıcıya mesaj attı ama hala dönüş yok.

Ayrıca RX 6600 yazıp aratınca ürünler baya azalmış.
Sizce böyle birşey olur mu ekran kartı almak için sizce beklenir mi?
Denildiği gibi üretici firmalar indirim yapacak mı sizce ?Eylül ayının sonu beklenir mi?
Hocam ekran kartı fiyatları düşüyor dogrudur ama dolarda artıyon ee noluyo satıcılar zam yapıyo ama dolar artıgı kadar degil çok daha fazlasını sonuç olarak fiyatlarda gözle görürür bi düşüs olmuyor

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Hocam ekran kartı fiyatları düşüyor dogrudur ama dolarda artıyon ee noluyo satıcılar zam yapıyo ama dolar artıgı kadar degil çok daha fazlasını sonuç olarak fiyatlarda gözle görürür bi düşüs olmuyor
Hocam bence öyle değil ama konu siyasiye dönecek diye cevabı kısa bırakıyorum :)

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Velhasıl kelam stoklar yurt dışında da tükendiği için inşallah yurt içinde son parti malları hesabına faiş fiyat muhabbeti olmaz biliyorsunuz böyle durumlarlada karşılaşabiliyoruz :)

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
!!! Tüm konu yalan oldu RX 6600lere dolar artmamasına rağmen zam geldi bu fırsatçılık değil de ne ? !!!!

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
!!! Tüm konu yalan oldu RX 6600lere dolar artmamasına rağmen zam geldi bu fırsatçılık değil de ne ? !!!!
Bu ülkede dünya da hiç bir ülkede bulamayacağınız bir şey ticari zeka altında ticari ahlaksızlık bunu çok kolay serbest piyasa lafıyla geçiştirebiliyorlar . Asıl olan kaos ticareti dolar düştüğünde indirim yansımaz dolar yükseldiğinde sanki bin tane kartı o yüksek fiyattan almış gibi satarlar ona da kılıf hazır yerine yenisini koyarken nasıl alacağız yani bu işin bir sonu yok aldığınız 1 ay sonra çok ucuz da olabilir çok pahalı da bir insanı bu kadar yoran yıpratan başka bir ülke bulamazsınız . Oysa msrp fiyatları dünya da 30-50 dolar düşmüşken msrp fiyatının altında satılırken saçma döviz bahaneleriyle okula dönüş bindirimleriyle daha da yükseldi yapacak bir şey yok bu dediklerimin hiç biri yalan değil ama illa ki biri gelip muhalefet olmak için bile olur :)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Bu ülkede dünya da hiç bir ülkede bulamayacağınız bir şey ticari zeka altında ticari ahlaksızlık bunu çok kolay serbest piyasa lafıyla geçiştirebiliyorlar . Asıl olan kaos ticareti dolar düştüğünde indirim yansımaz dolar yükseldiğinde sanki bin tane kartı o yüksek fiyattan almış gibi satarlar ona da kılıf hazır yerine yenisini koyarken nasıl alacağız yani bu işin bir sonu yok aldığınız 1 ay sonra çok ucuz da olabilir çok pahalı da bir insanı bu kadar yoran yıpratan başka bir ülke bulamazsınız . Oysa msrp fiyatları dünya da 30-50 dolar düşmüşken msrp fiyatının altında satılırken saçma döviz bahaneleriyle okula dönüş bindirimleriyle daha da yükseldi yapacak bir şey yok bu dediklerimin hiç biri yalan değil ama illa ki biri gelip muhalefet olmak için bile olur :)
Dur hocam altına imzamı atayım. Her konuda ahlaksız , terbiyesiz , ilkesiz bir toplum olduk çıktık.

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Şimdiye kadar yüzümüz gülmedi dahada gülmez.Fırsatçıları ayrı doları ayrı olan bize oluyor.Kaç senedir pc toplamak istiyorum bi nasip olmadı.10 senelik bilgisayarımla anca internette takılabiliyorum.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
iyi ki beklemeden sistemi aldım normalde millet yok üniversite var alma yurtta kullanmayacaksın zaten diyordu fakat resmen yatırımlık bir şey oldu bu bilgisayar işi artık. alacak varsa anında alsın ucuz pahalı her sistem zamlanıyor ve eninde sonunda almadığınıza pişman oluyorsunuz.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Şimdiye kadar yüzümüz gülmedi dahada gülmez.Fırsatçıları ayrı doları ayrı olan bize oluyor.Kaç senedir pc toplamak istiyorum bi nasip olmadı.10 senelik bilgisayarımla anca internette takılabiliyorum.
Ya ekran kartı, monitör, kasa dışında tüm parçalarım var ekran kartını da aldım aslında ama amazonda ki sorumsuz dolandırıcı bir adam yüzünden ekran kartı işi İptal oldu şimdi yine tam alacaktım dün 5600 dü en düşük ondan önceki gün 5500 civarıydı bugün 6000e çıkmış yav ne oldu ne değişti de böyle oldu kafam o kadar bozuk anlayamazsınız amazondaki sorumsuz ... Satıcı olmasaydı ben çoktan almış olursun kartı beni bekletti bugün kargoda şu gün gelir falan filan diye çok sinirliyim parçalarım var elimde ekrana kartı yok bilgisayarı kurup masaya koyamıyorum var mı böyle birşey?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri