Piyasa Ne olucak ? Ekran Kartı Fiyatları

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Ya ekran kartı, monitör, kasa dışında tüm parçalarım var ekran kartını da aldım aslında ama amazonda ki sorumsuz dolandırıcı bir adam yüzünden ekran kartı işi İptal oldu şimdi yine tam alacaktım dün 5600 dü en düşük ondan önceki gün 5500 civarıydı bugün 6000e çıkmış yav ne oldu ne değişti de böyle oldu kafam o kadar bozuk anlayamazsınız amazondaki sorumsuz ... Satıcı olmasaydı ben çoktan almış olursun kartı beni bekletti bugün kargoda şu gün gelir falan filan diye çok sinirliyim parçalarım var elimde ekrana kartı yok bilgisayarı kurup masaya koyamıyorum var mı böyle birşey?
aynen hocam konunuzda okumuştum kötü olmuş.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
amerikadaki adam fiyatlar msrpdeyken zırlıyo bizim duruma bak

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
amerikadaki adam fiyatlar msrpdeyken zırlıyo bizim duruma bak
Geçende yazmıştım Amerika'da adam 5000$ a PC toplayınca çok bir şey yapmış sanıyor buradaki gibi 15-20 kya ordakinden daha kötü PC toplasa kudururlar Türk insanı ses etmeyip fiyatlara razı geliyor.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Satıcılar ellerindeki stokları bitirmeden uyguna ürün satmazlar. Satış fiyatının alıştan daha düşük olması mantıklı gelmiyor. İndirim geldiğinde fiyat düşürmektense beklemek en mantıklı seçenek oluyor satıcılar için.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Ya ekran kartı, monitör, kasa dışında tüm parçalarım var ekran kartını da aldım aslında ama amazonda ki sorumsuz dolandırıcı bir adam yüzünden ekran kartı işi İptal oldu şimdi yine tam alacaktım dün 5600 dü en düşük ondan önceki gün 5500 civarıydı bugün 6000e çıkmış yav ne oldu ne değişti de böyle oldu kafam o kadar bozuk anlayamazsınız amazondaki sorumsuz ... Satıcı olmasaydı ben çoktan almış olursun kartı beni bekletti bugün kargoda şu gün gelir falan filan diye çok sinirliyim parçalarım var elimde ekrana kartı yok bilgisayarı kurup masaya koyamıyorum var mı böyle birşey?
bu trendyol 6.075tl amazonda 5.5k olan kart eğer buysa naysapp üzerinden trendyol alışverişlerinde %10 indirim ama 500 tl indirim en fazla sana yine 5.5k ya gelecektir link>>>> trendyol biri nays üstünden 500tl indirimli nasıl alınacağını anlatmıştı. Bir ihtimal 2 ya da 3 hafta sonra fiyatlar düşer diyen al sat yapan biri vardı benim param çıkışmadığı için her türlü bekliyorum risk ama alamazsam elimde ki 12 yıllık kartla devam. Naysapp bilgilendirme linki >>>naysapp iş bankası a.ş.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Geçende yazmıştım Amerika'da adam 5000$ a PC toplayınca çok bir şey yapmış sanıyor buradaki gibi 15-20 kya ordakinden daha kötü PC toplasa kudururlar Türk insanı ses etmeyip fiyatlara razı geliyor.
ses etsek ne yazacak amerikada nvidiaya yapılan gibi boykot yapma ihtimalimiz yok çünkü doğru düzgün alternatif yok. ses edebilsek edicez nvidia fiyatları düşürse amd düşük fiyat alternatif kalmak için daha çok düşürecek. bence burada neden insandan çok ülkenin inanılmaz durumu.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Benim de var bir düşüncem 6600le yeni sistem toplamaya ama fiyatlar çok dengesiz. 5knın altını görmesi ümidim de zor.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
bu trendyol 6.075tl amazonda 5.5k olan kart eğer buysa naysapp üzerinden trendyol alışverişlerinde %10 indirim ama 500 tl indirim en fazla sana yine 5.5k ya gelecektir link>>>> trendyol biri nays üstünden 500tl indirimli nasıl alınacağını anlatmıştı. Bir ihtimal 2 ya da 3 hafta sonra fiyatlar düşer diyen al sat yapan biri vardı benim param çıkışmadığı için her türlü bekliyorum risk ama alamazsam elimde ki 12 yıllık kartla devam. Naysapp bilgilendirme linki >>>naysapp iş bankası a.ş.
Peşin param yok maalesef olsa Naysı kullanıcam.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Peşin param yok maalesef olsa Naysı kullanıcam.
Bende almayı düşünürken şöyle bir mantıkla hareket edecektim kredi kartından nakit avans çekip oraya yatırıp oradan alışveriş yapmak ama size kalmış tavsiye değildir kendi adıma düşünüyordum bu şekilde almayı sonra beklemeyi tercih ettim pişmanlıkla daha pişman olarak :)

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Velhasıl kelam stoklar yurt dışında da tükendiği için inşallah yurt içinde son parti malları hesabına faiş fiyat muhabbeti olmaz biliyorsunuz böyle durumlarlada karşılaşabiliyoruz :)
Bu postu yazalı çok olmamıştı şimdiden korktuğum gerçekleşiyor yavaş yavaş...

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
bi şeyin fiyatının düşecenğine inanmanız aşırı komik :D

trde hiç bi şeyin fiyatı düşmez dolar düşse dahi düşmez çünkü enflasyon var.

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Hocam düşeceğine inanmıyoruz zaten fakat en azından sabit kalmasını bekliyoruz yine konu siyasete bağlanacak ama bu fırsatçılığa dönmemeli yani yenisi gelen bişeyin eskisinin faiş fiyat muhabbetine çıkması fırsatçılık oluyor.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Konunun zaten baştan sona var olma sebebi siyaset , sonucu ekran kartları. Kimse aşağıdaki capste yazanları unutmasın , bugün almadığınız her ne varsa yarın daha azını almayı göze almalısınız. Yada daha pahalıya..

images

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri