Playstation 5 Online Gta 5 Oynamak

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Herkese merhaba,

Playstation İlkbahar İndirimi
kapsamında GTA 5 ve GTA Online satın aldım.

Bir sorum mevcut:

PS'de GTA 5'i çevrimiçi oynamak için PS Plus aboneliği gerektiğini biliyordum. Her oynayacağımda abonelik almamak için GTA 5'ten ayrı olarak GTA Online oyununu da satın aldım. Bu şekilde aboneliğe gerek kalmaz diye düşünüyordum ancak sonrasında içeriği kontrol ederken şu durumla karşılaştım:

GTA 5 şu şekilde açıklama mevcut:

GTA 5.jpg

GTA Online ise şu şekilde:

GTA Online.jpg

Burdan anladığım kadarıyla GTA Online'de bile çevrimiçi oynamak için aboneliğe ihtiyacım var. Yani GTA 5 ile GTA Online arasındaki fark GTA Online'de hikaye modu olmaması. Yoksa ikisi de çevrimiçi girerken abonelik istiyor.

Bu konuda tecrübesi ve bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi? Duruma göre iade edeceğim.

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
gta 5 de hem hikaye hem online oynarsın. Gta online da ise hikaye modu yok. Aynı durum rdr 2 ve rdr online da mevcuttur

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
gta 5 de hem hikaye hem online oynarsın. Gta online da ise hikaye modu yok. Aynı durum rdr 2 ve rdr online da mevcuttur

Sorduğum soru bu değildi. GTA Online'ye girebilmek için kesin olarak PS Plus aboneliği gerekli midir?

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Gta özelinde değil. Ps plus olmadan hiçbir oyunu oynamayamıyorsun çevrimiçi diye biliyorum.

Yanıt için teşekkür ederim. Diğer platformdaki arkadaşlar da PS Plus hesabı olmadan çevrimiçi oynanmadığını belirttiler.

Merak edenler için net bilgilendirme:

GTA 5 paketi
hem hikaye hem çevrimiçi oynamak için gerekli dosyalar mevcut ancak çevrimiçi için PS Plus hesabı gerekli.

GTA Online paketi sadece çevrimiçi oynamak için gerekli dosyalar mevcut ancak çevrimiçi için PS Plus hesabı gerekli.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri