Pny Mi Asus Mu

C4N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Satın alacağım sistem tam kafama yattı fakat ekran kartı asus vs beklerken PNY markası geldi

PNY markası hakkında Kullanan veya bilgisi olan var mı asus 4070 super ile bi farkı var mıdır

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,115
Satın alacağım sistem tam kafama yattı fakat ekran kartı asus vs beklerken PNY markası geldi

PNY markası hakkında Kullanan veya bilgisi olan var mı asus 4070 super ile bi farkı var mıdır
Pny kaliteli bir ekran karti ureticisidir sorun cikaracsgini sanmam

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Bu fiyatta şunu gördüm. Bu fiyatta içime daha çok siniyor açıkçası
Windforce soğutma konusunda kötü alınmaz.

Ekran kartı sorun yaratmaz ama sistem ne alıcaksınız?

• Beğen
Reactions: C4N

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Dediğin şey 30 serisi için geçerli Eagle lar da nasibini almıştı hatta.
40 serisinde gigabyte çağ atladı. 2 fanlı windforce olsa dediğine katılırdım.
3 fanlı modeller genel olarak soğutma konusunda çöp olmuyorlar evet ama yinede 28k verilmez o karta
2k daha ucuza bu var mesela soğutma konusunda gayet başarılı.

KS

C4N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windforce soğutma konusunda kötü alınmaz.

Ekran kartı sorun yaratmaz ama sistem ne alıcaksınız?
1710502493599.png
Şöyle bi sistem toplamıştık fakaat İtopyada da bi sistem var ikisi arasında kaldım onunda işlemci Ekran kartı ise GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC 12GB ekran kartı markası daha cok içime sindi bi anakart mATX ona takıldım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Ekli dosyayı görüntüle 32588Şöyle bi sistem toplamıştık fakaat İtopyada da bi sistem var ikisi arasında kaldım onunda işlemci Ekran kartı ise GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC 12GB ekran kartı markası daha cok içime sindi bi anakart mATX ona takıldım
Sistemi ne için kullanicaksiniz ? Görselde attığınız sistem fiyatını pek haketmiyor. Max çıkıcağınız bütçe ve monitör nedir ?

KS

C4N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi ne için kullanicaksiniz ? Görselde attığınız sistem fiyatını pek haketmiyor. Max çıkıcağınız bütçe ve monitör nedir ?
Ağırlık olarak oyun fakat Grafik tasarım ve video edit üzerinede işimi görürse daha iyi olur mesleğimi evdede desteklemek isterim ayriyetten sistem önerilerine de açığım büccem 45 -54 bin tl arası

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Ağırlık olarak oyun fakat Grafik tasarım ve video edit üzerinede işimi görürse daha iyi olur mesleğimi evdede desteklemek isterim ayriyetten sistem önerilerine de açığım büccem 45 -54 bin tl arası
Bütçe çıkıyorsa şunu öneririm
100tl farkla 360mm soğutucu seçersiniz 57k yapıyor
Veya bu 2. attığım sistemi görseldeki gibi özelleştirirsiniz 7800x3d+4070super 54k ya gelir.

Ekli dosyalar

• 1710513360882.png
    1710513360882.png
    65.1 KB · Görüntüleme: 4
KS

C4N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar