Fırsat PNY RTX 3070 LHR 8GB XLR8 ( 12.000 TL )

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Sınırlı stok

- - URUN LINK - -

Diğer indirimler - https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/

8sGLpBz7.png

mAzaDvfNo.png

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Bu fiyata su amd alinir diyenleri yedim
[
Bastan yaziyimda gelmesinler]

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sorun sizde oluyor sanırım. Bende öyle bir şey yok 2 firmayıda kullanıyorum. RX 6600 de var RTX 3060ti da var.
Hiç amd kullanmadım ön yargılıyım. 6800xt ileri seviye onda sorun çıkmaz belki ama bilemedim. Belkidw alırdım.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Forumdaki problem yaşayan insanin ekran ksrti amd oluyor ona ne demeli ? Bir tane bile nvidia gördünmü eğri oturalim doğru konuşalim. Şu amdyi ekran kartinda savunmayin artik.
Nvidiada bildirim gelmiyor ondandır. Sistemim mavi ekran verdi konuları falan açılıyor. Nvidia bildirim verseydi ondada konu görürdük.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Forumdaki problem yaşayan insanin ekran ksrti amd oluyor ona ne demeli ? Bir tane bile nvidia gördünmü eğri oturalim doğru konuşalim. Şu amdyi ekran kartinda savunmayin artik.
Nvidia gördüm hocam.
C.W sorunu marka sorunudur AMD'nin değil.
Yazılım kısmında da evet bir sorun var ama eğer WHQL sürümü kurarsan sorun olmaz kuzenimde şuan Sapphire Radeon RX 6700 kullanıyor sistemdeki bütün her şeyi ben kurdum(Driver kısmında)şuanda hiç sorun yaşamadı.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Şu AMD wattman konularını özellikle okuyorum girip. Bu konuların %70 sistemi kapadım açtım wattman geldi. Adamlar sistemin düzgün kapanmadı diye bildirim gönderiyor. Sonra karta sorunlu diyorlar. Garip.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Hiç yok mu sorun ? Evet tabiki var. Tamamen yok diyen zaten babası gibi savunan tayfa. Onları bende sevmiyorum. Teknoloji istersin onada eyvallah. DLSS 3.0 taş gibi. Ama benim RTX le DLSS le işim yok diyorsan AMD her türlü daha avantajlı.

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
(Amd kartlarda çeşitli yazılım hataları mevcut ama her şeyi doğru düzgün yaptığında neredeyse hiç sorun çıkmıyor.) Wattman aslında herhangi bir parçanın verdiği hatadan dolayı ekran kartını güvende tutmak için çıkan bir şey. Ayrıca kimse amd yi savunmuyor -fanboylar hariç, onları da anlamıyorum ve onlara hak vermiyorum- adamlar babamızın oğlu değil sonuçta ama nvidia dan kas gücü olarak daha güçlü kartları daha ucuza satıyorlar, bu da doğal olarak bizim işimize geliyor.

Son düzenleme:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
amd niye savunmayalım TR de yaşıyoruz. Arada bir sorun çıkıyor diye %150 fazladan para ödenmez.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Sadece oyunlarda biraz fazla fps veriyor diye sorun cikartan karta kumar oynanmaz
yani yıl olmuş 2022 arada bir çıkan sorunu da kısa sürede hallediyorsun. Çöpe atacak para varsa veya kötü oyunlar oynanıyorsa tabi gerek yok ama yeni oyunlarda yüksek grafiklerde oyun oynamak için fps önemli. 6700xt var suan bende bazı oyunlarda yeterli geliyor para olsa yine 6900xt alırım rakibinin yarı fiyatına

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri