Portal için RTX DESTEĞİ !!!

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833

Yaklaşık 15 yıl önceye piyasa çıkmış olan Portal için RTX desteği duyuruldu!​

RTX versiyonu "Portal with RTX" adıyla Steam'de sergilenecek. Orijinal oyuna sahip olan kişiler bu versiyon ücretsiz bir DLC olarak yayınlanacak.​

Portal with RTX açıklaması:
Işın izleme ile yeniden tasarlanan, eleştirmenlerce beğenilen ve ödüllü Portal™ deneyimini yaşayın. Oynanışın her karesi, çarpıcı tam ışın izleme, yeni, el yapımı yüksek çözünürlüklü fiziksel tabanlı dokular ve orijinalleri andıran yeni, gelişmiş yüksek poli modeller ile tümü çarpıcı 4K'da yükseltildi. RTX özellikli Portal'da tam ışın izleme, her seviyeyi dönüştürerek ışığın sıçramasını ve sahnenin geometrisinden ve malzemelerinden etkilenmesini sağlar. Her ışık ışın izlemelidir ve gölgeler oluşturur, küresel aydınlatma dolaylı aydınlatma odaları doğal olarak aydınlatır ve karartır, hacimsel ışın izlemeli aydınlatma sis ve dumanın içinden yayılır ve gölgeler piksel mükemmeldir. RTX'li Portal, tüm ışın izleme özellikli GPU'larla uyumludur.

Bilmeyenler için Portal oyunu, saatlerce tamamen benzersiz bir oyun sunan yeni bir uzaysal zeka oyunları türü yaratan FPS ve bulmaca tarzı oyunların bir melezidir. Gizemli Aperture Science Laboratories'de geçen ve mizahi yazılarıyla dikkat çeken oyun, oyuncunun portalları açarak, nesneleri hareket ettirerek ve kendilerini uzayda daha önce imkânsız olan şekillerde hareket ettirerek bulmacaları ve zorlukları çözmesini gerektiriyor.

Portal with RTX:

Orijinal oyun:

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Denemediyseniz bir şans vermenizi isterim. Ben bu oyuna, hiç bir fikir sahibi olmadan direkt Valve yapımı diye dalmıştım sonuna kadar gittim üstüne 2. yi aldım bitirdim :)

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Ben de izledim. Gerçekten çok güzel olmuş RTX versiyonu. Hazır bölümleri de nasıl geçtiğimizi onca senenin üzerine unutmuşken tekrar oynamak için bir sebep daha :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri